2737
2734
متاسف نباش تمام عقاید ما دلیل و منطق داره

من هیچ دلیل و منطقی مبنا بر نجس بودن سگ نمیبینم!

حامی حیوانات..اروم اروم ؛اومد بارون🌨شدیم عاشق❤زدیم بیرون..اومد نم نم..نشست شبنم رو موهامون؛روموهامون♥
ولی قرار نیست کسی عقایدشو به دیگران تحمیل کنه

بنده خدا کجا تحمیل کرد همه نظر دادن ایشون هم نظر خودشو گفت خواهشاً هر جمله ای یاد گرفتین قبلش ببینید درسته یا نه بعد بنویسید

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ دلیل و منطقی مبنا بر نجس بودن سگ نمیبینم!

خدا سگ رو وفادار دار آفریده تا در کار نگهبانی و چوپانی به انسان کمک کنه اما چون وابستگی میاره گفته نجسه اما همون خدا میگه اگه سگی کنارت تشنه هست و تو آب کم داری وضو نگیر تیمم کن آب رو به سگ بده 

🇵🇸 سنصلی فی القدس انشاءالله 🇵🇸       ایرانیا اینهمه دارو و واکسن تولید کردن نمیدونم چرا واکسن خود تحقیری تولید نمیکنن بیماری خودتحقیری واقعا مهلکه😉😉
2728
وای بچه ها انقدر گشنه بود برگ می‌خورد🥺🥺 سهم غذا خودمو بش دادم🥺😂😂داییم مسخره میکرد😂🤦‍♀️

کار خوبی کردی

🇵🇸 سنصلی فی القدس انشاءالله 🇵🇸       ایرانیا اینهمه دارو و واکسن تولید کردن نمیدونم چرا واکسن خود تحقیری تولید نمیکنن بیماری خودتحقیری واقعا مهلکه😉😉
2740
عزیزم میشه دعوا رو بیخیال بشین من فقط گفتم بیاین عکسو ببینین ن اینک درمورد حلال حرامی و نجس بودن و ن ...

به هر حال سایت عمومی مطلب می گذارید باید آمادگی نظر مخالف رو داشته باشید

فرض کنید اینجا ی نفر عکس ی عروس ۱۵ ساله رو گذاشته باشه بگه چقدررر نازه

گذاشتن همان و حمله مخالفان ازدواج زودهنگام همان

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

در ضمن خوشتون بیاد و نیاد سگ نجسه

و شمایی که داری ی جای عمومی تبلیغش رو می کنی تو قبح زدایی این گناه شریکی و حق الناس برگردنته

پیشاپیش بگم ما با اختلاس هم مخالفیم و در حد توان مبارزه می کنیم ولی دلیل نمی شه گناهان دیگه مجاز باشه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
به هر حال سایت عمومی مطلب می گذارید باید آمادگی نظر مخالف رو داشته باشید فرض کنید اینجا ی نفر عک ...

خب من منتظر بودم درباره خوشگلی یا زشتیش نظر بدن اگه عنوانو درس خونده باشین ن اینکه بخوان درمورد چیزایی نظر بدن ک تهش دعوا و ترکیدن تاپیک باشع😑

در ضمن خوشتون بیاد و نیاد سگ نجسه و شمایی که داری ی جای عمومی تبلیغش رو می کنی تو قبح زدایی این گنا ...

من تبلیغ نکردم بقول شما اینجا ی سایت عمومیه نظرات هم مختلف شما حق ندارید به من بگی چ کاری درسته چ کاری غلط خوشتون نمیاد از تاپیک؟

دکمه خروج رو بزنید به سلامت💋

باورت میشه سنگ هم میخورد😐🤦‍♀️ ی باغبونی اونجا بود نمیدونم سگ بیچاره چکار کرد محکم زد تو پاش🥺اوخی ...

وقتی حیوون رو می برن جایی که جای انسانها هست

متاسفانه این آسیبها به حیوان هم هست

تقصیر اون صاحب فلان فلان شدشه

واقعا بک عده پارکها رو برای آدمها و بچه ها نا امن و ناراحت کردن 

من تبلیغ نکردم بقول شما اینجا ی سایت عمومیه نظرات هم مختلف شما حق ندارید به من بگی چ کاری درسته چ کا ...

شما ناراحت هستید که نظر مخالف تو تاپیکتون ابراز میشه دکمه خروج یا قفل یا تعطیل رو بزنید

2706