2737
2739
نت چقدر ضعیفه😑

واسه این؟🥴😶

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ادم وقتی به یه سگ وابسته میشه دیگه نمیتونه جدا شه ازش🥺

دلیل نجس بودنش همینه چون آدمو از فرزند آوردن و ازدواج وا میداره 

🇵🇸 سنصلی فی القدس انشاءالله 🇵🇸       ایرانیا اینهمه دارو و واکسن تولید کردن نمیدونم چرا واکسن خود تحقیری تولید نمیکنن بیماری خودتحقیری واقعا مهلکه😉😉
2740

😑واسه طرز فکرتون متاسفم

حامی حیوانات..اروم اروم ؛اومد بارون🌨شدیم عاشق❤زدیم بیرون..اومد نم نم..نشست شبنم رو موهامون؛روموهامون♥

به نظرتون احترام میذارم ولی من به این اعتقاد ندارم که سگ نجسه، لزوما همه قرار نیست ازدواج کنن و بچه به دنیا بیارن

😑واسه طرز فکرتون متاسفم

متاسف نباش تمام عقاید ما دلیل و منطق داره

🇵🇸 سنصلی فی القدس انشاءالله 🇵🇸       ایرانیا اینهمه دارو و واکسن تولید کردن نمیدونم چرا واکسن خود تحقیری تولید نمیکنن بیماری خودتحقیری واقعا مهلکه😉😉
2706