2737
2739
عنوان

متقاضیان جنین اهدایی

288 بازدید | 7 پست

سلام دوستان 

متاسفانه من به علت پایین بودن  ذخیره، باید تخمک اهدایی بگیرم. اما همسرم کاملا سالم هست

کسی هست که همسرش مشکل اسپرم داشته باشه و بخواد تخمک اهدا کنه و از طرف. دیگه از جنین هایی که بوجود میاد، من بهش اهدا کنم؟

این طوری عملا جنین اهدایی نصف از خودش میشه ونصف از غریبه. برای من هم همینطور 

لطفا جواب بدین. من تهران هستم 

کسی که فقط همسرش مشکل اسپرم داره در نهایت اسپرم اهدایی می‌گیره. چرا باید بیاد دنبال جنین. هم بچه‌ها ...

سلام تا جایی که می دونم، در صورت اشکال اسپرم، نمی توانند که اسپرم اهدایی بگیرن و باید جنیین اهدایی بگیرن. البته که این خبر بسیار دردناک است 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که فقط همسرش مشکل اسپرم داره در نهایت اسپرم اهدایی می‌گیره. چرا باید بیاد دنبال جنین. هم بچه‌ها ...

به هر حال ماهایی که در این شرایط قرار داریم، بهتر می تونیم حال هم را درک کنیم و شاید بتونیم هر دو طرف موفق به توافق بشیم و در گیر واسطه و دلال نشیم 😔

2728
سلام تا جایی که می دونم، در صورت اشکال اسپرم، نمی توانند که اسپرم اهدایی بگیرن و باید جنیین اهدایی ب ...

مطمئنی؟

. دیروز پریروز یه خانومی اینجا دنبال اسپرم اهدایی بود و می‌گفت که اشکال شرعی هم نداره

بازم من همین جا تو تاپیکا خوندم که جنین اهدایی تو صفحه توضیحات شناسنامه ثبت میشه

به هر حال ماهایی که در این شرایط قرار داریم، بهتر می تونیم حال هم را درک کنیم و شاید بتونیم هر ...

آخه تخمک‌کشی هزارجور عوارض داره

من چون قراره انجام بدم، تحقیق کردم. کسی که نیاز مالی نداره، فک نکنم حاضر بشه اهدا کنه چون حتی اگه هم چیزی بمونه، فیریز می‌کنن

نمی‌دونم. دیروز پریروز یه خانومی اینجا دنبال اسپرم اهدایی بود و می‌گفت که اشکال شرعی هم نداره بازم ...

سلام بانو  فکر میگی کنم قسمت اول را درست می گین ولی چه دلیلی برای ثبت در شناسنامه هست؟ امیدوار که این طور نباشه. چون چالش برانگیزه

سلام بانو  فکر میگی کنم قسمت اول را درست می گین ولی چه دلیلی برای ثبت در شناسنامه هست؟ امیدوار ...

ظاهرا برای ازدواج بچه‌ها در آینده ثبت میشه

چون کسایی که اسپرم یا تخمک اهدا می‌کنن ممکنه این کارو مکرر انجام داده باشن و اینجوری نشه که بچه در آینده با خواهر یا برادر خودش ازدواج کنه

2738