2737
2734
عنوان

کیا عمل لابیا پلاستی انجام دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 2155 بازدید | 88 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم کدوم لابیا اون بیرونیه یا داخلیه؟  هردوتاش هم اندازس اما نمیدونم چرا ادارم کجه  طبیعی ...

دوتاشو میگن لابیا

ادرارت چقدر کج میشه

مال من در حدیه که ببخشید میریزه رو مچ پام

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
2742
لببا ماژورم میکنن حتی ژلم میزنن من فک‌کردم‌شما منظورتون ماژوره

ژل میزنن؟چه جالب

شاید مشکل من با ژل زدن هم حل بشه🤔

جایی رو میشناسین؟

من اصن مشکلم زیبایی نیست بدنم مشکل ساختاری داره زمان ادرار کردن ادرارم کج میشه میریزه روی پام بدای ...

خوب این ربطی به لابیا نداره مجرای ادرات مشکل داره . در ضمن اشنای ما انجام داده در حین عمل بشددددت درش وحشتناکه مثله ختنه پسرا حتی با بی حسی همون بی حسیشم فوق العده دردناکه .ولی ربطی به میل جنسی و ...نداره بیشتر جنبه زیبایی داره که اونم اگه بتونن خوب درش بیارن چون بازم جای بخیه هاش گوشت گلوله میشه ک امل متقارن و صاف نمیشه این تجربه کسی که من از نزدیک خودش بهم گفته 

دوتاشو میگن لابیا ادرارت چقدر کج میشه مال من در حدیه که ببخشید میریزه رو مچ پام

عاره منم, 😑فک کنم برا خانوما طبیعی باشه؟ اخه از هرکی پرسیدم میگه واس منم کجه اخه برای چی باید کج باشه 

من نه سوزشی دارم نه عفونتی نه چیزی اخه نمیدونم چرااا اینجوریه😪

2740
خوب این ربطی به لابیا نداره مجرای ادرات مشکل داره . در ضمن اشنای ما انجام داده در حین عمل بشددددت در ...

نه مجرام طبیعیه مشکلم به خاطر هم اندازه نبودن لابیا های مینوره یکی اصلا رشد نکرده و اون یکی خیلی بزرگه و باعث میشه ادرار کج بشه

عاره منم, 😑فک کنم برا خانوما طبیعی باشه؟ اخه از هرکی پرسیدم میگه واس منم کجه اخه برای چی باید کج با ...

مشکلات ما خانوما یکی دوتا نیست لامصب 😪

عاره منم, 😑فک کنم برا خانوما طبیعی باشه؟ اخه از هرکی پرسیدم میگه واس منم کجه اخه برای چی باید کج با ...

مربوط به مجرای ادراره من خودم پیرا پزشکی خوندم.مشکلی هم نداره ربطی به لابیا نداره کجی ادرار 

2706