2733
2734

۱۰ سالمون بود از کلاس اول تااخر باهم همکلاس بودیم خیلی باهم خوب بودیم یه روز من خونه اونا یه روز اون خونه ما خلاصه یه روز اومد برای خدافظی بغلم کرد گریه کرد گفت ما داریم میریم کوچ میکنیم مستاجر بودن

من گفتم شاید داره شوخی میکنه رفت ک رفت اگه میدونستم روزه اخره محکم تر بغلش میکردم دیگ پیداش نکردم ۱۰ ساله دنبالشم🥲💔ن شماره ای دارم ن نشونی

یکی میگه ازدواج کرده یکی میگه دور ارجونش زبونم لال فوت کرده یکی میگه از ایران رفتن

۳ تا دختر بودن اسم یکی ازخواهراش زهرا بود و یکی دیگش مبینا تقریبا بور بودن لطفا اگه نشونی چیزی دارید بهم خبرشو بدید ک حداقل بدونم حالش خوبه

پر بازدید کنید شاید پیداشد😭😭😭😭😭😭😭

زِندِگی هیچ وَقت آسون تَر نِمیشِه ، تُو قَوی تَر شُو...🙃💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی دلم براش تنگ شده مطمعنم اونم خیلی تاالان دنبالم گشته

کاش بدونم چی میکنه کجاس حالش چطوره😭😭😭خدایا پیداش بشه دوباره ببینمش

🤫اینجا نی نی سایت نیست دادگستریه

😐😐😐😐😐چ ربطی داره الان یکی میاد از حاملگی حرف میزنه مگه اینجا زایشگاس؟؟؟

یکی میاد از دردش میگه مگه اینجا بیمارستانه؟

2740
😐😐😐😐😐چ ربطی داره الان یکی میاد از حاملگی حرف میزنه مگه اینجا زایشگاس؟؟؟ یکی میاد از دردش میگه ...

نه خواهر من چرا ناراحت میشی😁اینجا اگه آشنا هم دربیاد برات دردسر میشه😂🤦🏻‍♀️

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
عه تویی پارسال یادمه دعوای سختی با شوهرت کردی میخواستی خودکشی کنی پر بازدید شده بودی الان با شوهرت خ ...

اره عزیزم بهترم

ازش کتک خوردم کلی بهش فوش دادم تا مرز خودکشی میخواستم برم ولی اخرش الان تقریباخوبیم 

منم یاد عارفه معتمدی افتادم، دبستان همکلاسی بودیم، نقاشیشم خیلی خوب بود. یه بارم تو راه برگشت از مدر ...

ببخشید ولی خندم گرفت😂

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
من یه دوست اینجوری داشتم رسما خواهر بودیم. بعد 5 6 سال شمارش یادم اومد پیام دادم بهش اصلا منو نشناخت

بعد معرفی کردی خودتو بهش!؟؟منم یه همکلاسی داشتم دوم راهنمایی انقدرررر باهم جور بودیم هر روز باهم بودیم میرفتیم مدرسه میومدیم بعد دو سال بهش زنگ زدم دو دیقه حرف نزد گفت خب دیگه کاری نداری؟؟من اصلا خشکم زد قطع کردم گوشی رو 

درخواست دوستی رد میکنم 
نه خواهر من چرا ناراحت میشی😁اینجا اگه آشنا هم دربیاد برات دردسر میشه😂🤦🏻‍♀️

😂😂😂😂😂😂😂همون بخاطر اون تاپیک هام اگه هم پیدا بشه تاپیکامو ببینه چی میخادبگه