2752
2734
عنوان

دختری به اسم نسترن معظمی میشناسیدگمش کردم؟😭😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 63 پست
به خوبیت🧡چخبر یادی نمیکنی😁😂🧡

فدانشمندان

درگیر کارم 

ی مدت ک مرخصی بودم افسردگی و بیکاری 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدانشمندان درگیر کارم  ی مدت ک مرخصی بودم افسردگی و بیکاری

فداتشم****

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
واقعا؟؟؟؟؟؟؟

یه دختر مو بور و چشم آبی بود 

خیلی خیلی زیبا بود 

فکر میکنم ساکن شیراز بود 

یه پسر خاله داشت که همشهری بودن 

عاشقش بود ،

ولی وقتی از اون شهر رفتن عشقشون کمرنگ شد 

داخل یه سرویس بهداشتی تو تالار 

یه آقایی میبینتش عاشقش میشه 

این آقا ساکن انگلستان بود 

ازدواج کردن و رفتن انگلستان 

مدتی هم دانشگاه تهران دانشجو بودن 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
نه ما هنوز همونجا همون خونه قبلی زندگی میکنیم من خودم خونم جای دیگس ازدواج کردم ولی خونه مامانم ای ...

خب پس اگه اونم دنبالت بود حتما میومد . منم یه همسایه قدیمی که باهاش دوست بودم و ازاینجا رفتن آخر خودش اومده بود درخونمون و ازمادرم شمارمو گرفته بود

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
فدانشمندان درگیر کارم  ی مدت ک مرخصی بودم افسردگی و بیکاری

خسته نباشی پس😁🧡

افسردگی چرا قشنگم

الان خوبه حالت

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
خسته نباشی پس😁🧡 افسردگی چرا قشنگم الان خوبه حالت

فدای تووو

خوب شدم دیگ  همیشه‌ ی مدت اینجوری میشم

یه دختر مو بور و چشم آبی بود  خیلی خیلی زیبا بود  فکر میکنم ساکن شیراز بود  یه پسر ...

😳😳😳سس ماس

داری جدی میفرمایید؟

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
فدای تووو خوب شدم دیگ  همیشه‌ ی مدت اینجوری میشم

نشی گل من

خداروشکرررررر🧡🧡

نشی گل من خداروشکرررررر🧡🧡

قررررربونت🥰🦋❤️🌱😍

2706