2737
2739
عنوان

کیا عمل لابیا پلاستی انجام دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 88 پست
آه ، پس عمل کنی خوبه واسه این پرسیدم که یموقع بخوای زایمان طبیعی کنی و دوباره فرمش بهم میریزه

زایمان طبیعی که سایز لابیا رو تغییر نمیده!!! فقط دهانه ی واژن بازتر میشه که اونم بستگی به ترمیم بخیه ها داره، من ماماخصوصی داشتم و خیلی عالی ترمیم کرد، حتی از قبل زایمانم انگار تنگ تر شده

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مجردم هنوز

یدمه یه بار بحث همین قضیه بود تو نی نی سایت 

یه خانوم انگار این عملو انجام داده بوده بعد عقد کرده و همسرش حالا به هر طریقی متوجه شده و رابطشون بهم خورده 

گویا اقا بهش گفته که مگه کی دیده و بهت گفته که زشته رفتی عمل کردی 

من انقدر خندیدم

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2728
2740

دکترا همه ی دماغ‌ها رو عمل ‌کردن. برای اینکه ‌کارشون‌کساد نشه‌حالا‌مونده‌ اونجامونو بدن زیر تیغ.‌جای‌‌تاسفه

رفته بودم ‌پیش‌یه‌ جراحی برای یه ‌مشکل پزشکی...بعد خودش اینقدر پر رو بود ‌گفت بیا‌ اونجاتم ‌عمل‌کن.......منم وسواسی شدم ‌خواستم برم عمل کنم‌ مادرم نذاشت. تازه ‌مجردم‌ بودم.‌الان‌که ازدواج کردم با‌خودم‌میگم ‌چقدر خوب شد عقل خودم‌ رو ندادم دست‌ اون ‌پزشک‌ پول‌پرست. چون واقعا‌من‌مشکلی نداشتم که بخوام‌ جراحی‌کنم. 

واسه شما خوب بوده من که کلا بهم ریخت همه چیزم

ببخشید یعنی سایز لابیاتون هم تغییر کرده؟؟! شاید چون خوب جمع نشدید چنین حسی دارید👌 تمرینات کگل رو مرتب بعد زایمان انجام دادید؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
لابیا بزرگ عصب واسه تحریک... نداره😑 تو منظورت لابیا کوچیکه

لابیای کوچیک رو عمل میکنن معمولا

منم شنیدم گاهی اشتباها عصب جنسی رو میبرن  و طرف دیگه حس نداره

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
شوهر من ۴ ساله قراره یه بینیمو عمل کنه پدر خودشو دراورده تاراضی بشه فک کن برم عمل لابیا پلاستی🤨🤨

ن من شوهزم میگ بینیتو عمل نکن چون واقعا عالیه ولی چون لابیا ب خودش مربوطه میگ برو انجام بده

2706