2726
عنوان

کیا عمل لابیا پلاستی انجام دادن

2118 بازدید | 88 پست

از تجربتون بگین

خیلی درد داره بعدش؟

دوره نقاهتش چقدره

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

همینم مونده!!!!

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

میشه لایکم کنی

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه اسمشو میشنوم چیه حالا این

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
2728
دختر دایی من رفته بود  تا ماه ها سینه هاش عفونت داشت  ولی خب خیلی عالی شده

لابیا چه ربطی به سینه داره

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
میگن اکثر کسایی که این عمل رو انجام میدن دیگه تو رابطه لذت نمیبرن تو اینستا خوندم

اخه میگن ربطی نداره

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷
میگن اکثر کسایی که این عمل رو انجام میدن دیگه تو رابطه لذت نمیبرن تو اینستا خوندم

اره منم خوندم ولی تو گوگل ک سرچ کردم نوشته بود اون قسمت اصلا نقشی تو تحریک شدن نداره 

عزیزم اونطور که من شنیدم اینکار سلاخی محضه و اصلا شیوه درستی برای زیبایی نیست

وقت کردی برو پیج فمینیسم روزمره هایلایت لابیاپلاستیشو بخون خیلیا از تجربیاتشون گفتن که همه ناراضی بودن

2706