2737
2734
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂🤦‍♂️

خدایی هم شوخی بود هم خیلی جدی 

چون خانوم هایی که خیلی بد می پوشن یا خیلی آرایش می کن به نظرم بر خلاف ظاهرشون اعتماد به نفس پایینی دارن

( نظر منه _ توی ناخود آگاهم وجود داره ) 

از اون سمت خانوم هایی که آرایش نمی کنن یا خیلی کم آرایش می کنن و خودشونو به آب و آتیش نمی زنن که بقیه نگاهشون کنه به نظرم خیلی جذابن 

اول اینکه همه جای ایران متاسفانه آدمای بی فرهنگ و بی شعور زیاده تقصیر خودمون نیست به شدت آموزش و پرو ...

شما تعصب ندارید دلیلی نداره منم نداشته باشم عزیزم ...وقتی اسم یه شهر یا دین و مذهب یا هرچی میارن باید درست صحبت کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خودم چادریم و ارایش نمیکنم در حد یه ضد افتاب یه تار موم هم معلوم نیست ولی تو خیابون واقعا مزاحم میشدن حتی بعضی اوقات تا دم خونمون هم میومدن الانم که ازدواج کردم چون چهرم کوچکتر از سنم میخوره اگر با بچه هام نباشم بازم ادم های مریض مزاحم میشن یا حرف بدی میزنن نمیدونم چرا حتی یادمه یه بار با شوهرم بودم یکی داشت نگام میکرد وقتی شوهرم بهش نگاه کرد گفت ببخشید واقعا بعضی ها بی عابرو هستن.

منم شیرازم  ولی تهران بیشتر مزاحم میشن تا شیراز کلا شهر های بزرگ  این چیزا بیشتره اسی هم ...

والا من تهرانم رفتم خیلی عادی بوده ...این مزاحمتها یه جاهای خاصی از شهر هست متاسفانه ...ولی نه در اون حد که استارتر میگن جرات نمیکنم از خونه بیام بیرون تا میام همه مزاحمم میشن 😅😅

2731
دقیقا ،ملاصدرا یه خیابون شلوغ و دانشجویی هست عجیبه این دوستمون میگن افتضاحه.

فعلا که استارتر به هدفش رسید و چندنفر که شیرازی،هم نیستن (اگه نمیگید توهینه!)باهاش همگام شدن 

میتونست ازش سوال پرسیدن اسم شهرنبره مگه همونا نمیگن اینجورمسائل همه جا هست پس چه اصراری بود اسم شهربرده بشه؟؟؟؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
عجبااااا🤣🤣🤣🤣کجای شیراز دقیقا ؟میشه اسمشو بگید ما هم بدونیم ؟

ولشون کن خودتو ناراحت نکن خودتون میدونید اینا کیا هستن 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
دقیقا  خیلیا اینجا کازرونی ....... هستن  خیلی حرفشون زشت بود  من یکی خیلی ناراحت ش ...

عزیزم من اصلا اسم کازرون رو نیاوردم که 🤣🤣🤣گفتم دروازه کازرون یکی از محله های شیراز هستش که جای مناسبی نیست 😅😅😅😅چیکار به شهر کازرون دارم آخه ؟😅😅😅

2740
عجبااااا🤣🤣🤣🤣کجای شیراز دقیقا ؟میشه اسمشو بگید ما هم بدونیم ؟

یه کاربر که میگفت دوتا خیابون هست توشیراز مخصوص این کارا 😂😂😂یه لحظه فکر کردم درباره تایلند داره حرف میزنه😂

ولشون کن خودتو ناراحت نکن خودتون میدونید اینا کیا هستن 

اره متاسفانه بعضی آدمها برای دیده شدن هرحرفی میزنن ..واقعا نمی‌دونم اگر تاپیک کسی پربازدید بشه امتیاز خاصی بهشون داده میشه که هر حرفی رو میزنن ؟😑😑😑😑

یه کاربر که میگفت دوتا خیابون هست توشیراز مخصوص این کارا 😂😂😂یه لحظه فکر کردم درباره تایلند داره ح ...

اره دقیقا 🤣🤣🤣خدا شفاشون بده واقعا چیزایی که تو نی نی سایت میبینم هیچ جا ندیدم 

همينو بگو ! اينهمه سال ميريم بيرون از اين خبرا نيست  نهايتش ٥ مورد از نوجواني تا ٣٩ سالگي برا ...

🤣🤣🤣🤣🤣منم ۳۷سالم هست ندیدم اینقد مزاحم بشن که جرات بیرون رفتن نداشته باشم ...انگار تمام مردای شیرازی چشمشون دنبال استارتره 🤣🤣🤣🤣

عزیزم من اصلا اسم کازرون رو نیاوردم که 🤣🤣🤣گفتم دروازه کازرون یکی از محله های شیراز هستش که جای من ...

هر جا 

برای اینکه بگی شیراز گل و بلبله قرا نیست اسم جایی بیاری  به علامت تحقیر بگی اونجا لابد زندگی میکنی ک بده 

من ک مال اون قسمت نیستم ناراحت شدم چه برسه به بقیه 

خواهشا ریپ نزن موفق باشی 

2706