2752
2734
عنوان

بهترین رمانی که خواندید!

| مشاهده متن کامل بحث + 2950 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم ،دستت درد نکنه 

خواهش میکنم گلم سفر به دیار عشق و آدم و حوا رو اگر نخوندی حتما بخون همچنین رمان اسطوره این ۳ تا عالی بودن 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2731
خواهش میکنم گلم سفر به دیار عشق و آدم و حوا رو اگر نخوندی حتما بخون همچنین رمان اسطوره این ۳ تا عالی ...

به جز عشق آدم و حوا بقیه رو خوندم عزیزم 

خدایا شکرت   

سینوهه.شیطان و دوشیزه پریم اینا عالین ولی ایرانی نیستن

بهترییین رمان ایرانی ک خوندم معشوقه شیطان بود

قلم نویسنده عالی بود داستانش جدید بود آبکی و کلیشه ای هم نبود ک یه دختر درحد انجلیناجولی و یه پسر صگ اخلاق پولدار باشه

خیلی خوب بود واقعا یه5باری خوندمش بنظرم

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
دست گلت درد نکنه

من جات بودم اصلا رمان نمیخوندم خودم خیلی علاقه دارم ب کتاب و رمان و مطالعه چ درسی چ غیر درسی اما توی گوشی رمان نخون من الان عینکی شدم چشام ضعیف شد انقده پشیمونم

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

قرارنبود

توسکا 

روزای بارونی

شب بارانی 

من ارباب توام 

ارباب من

بازگشت ارباب جوان 

ارباب سالار هم ک عالیه

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.