2737
2739
عنوان

بهترین رمانی که خواندید!

| مشاهده متن کامل بحث + 2950 بازدید | 74 پست
قرارنبود توسکا  روزای بارونی شب بارانی  من ارباب توام  ارباب من بازگشت ارباب جو ...

مرسی عزیزم ،توسکا رو خوندم انگار ولی بقیه رو نه، دستت درد نکنه

خدایا شکرت   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کتاب راز رو بهت پیشنهاد میکنم

کتاب اثر مرکب

کتاب صبح جادویی

کتاب فانون ۵ ثانیه 

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد 

بنظر من چیزیو بخون ک ب پیشرفتت کمک کنه باعث تحولت بشه 

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2742
من کتاب راز رو بهت پیشنهاد میکنم کتاب اثر مرکب کتاب صبح جادویی کتاب فانون ۵ ثانیه  کتاب بنو ...

دستت درد نکنه، درست میگی کتاب های روان شناسی قبلا زیاد می خوندم الان اینقدر فشار و استرس زندگی زیاد شده دوست دارم چیزی بخونم که ذهنم چند ساعت دور باشه از مشکلات زندگی

خدایا شکرت   
اسم من؟

اره رمان گرگینه و خون اشامی اینا بود داستان خیلی قوی و خوبی داشت اسم دختره مها بود

اگر بخوای بخونی سانسور شدش هست

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
2740
من جات بودم اصلا رمان نمیخوندم خودم خیلی علاقه دارم ب کتاب و رمان و مطالعه چ درسی چ غیر درسی اما توی ...

آره شوهرمم دعوام می کنه گاهی با لپ تاپ می خونم ولی خب علاقه دارم و سرگرم کننده اس خیلی از رمان های خوب هم نسخه چاپی کمتر گیر میاد

خدایا شکرت   
2706