2752
2734
عنوان

بهترین رمانی که خواندید!

| مشاهده متن کامل بحث + 2950 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۱-هیچکسان ۱،۲،۳ ۲-ولهان۱،۲،۳ ۳-فرشته سیاه ۴-اجبار اختیاری اختیار اجباری ۵-پسران بد ۱(جلد ۲ در حا ...

واااای مرسییی

از بین اینا کدوماش رو خوندی و به نظرت از همه بهترن؟

خدایا شکرت   
۱-هیچکسان ۱،۲،۳ ۲-ولهان۱،۲،۳ ۳-فرشته سیاه ۴-اجبار اختیاری اختیار اجباری ۵-پسران بد ۱(جلد ۲ در حا ...

جر:/

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
مقدمش من بیش از صد بار خوندم خیلی زیبا بود واقعا ادم نمیتونه ازش دل بکنه شما رمانی شبیهش خوندی بهم ...

شبیهش تقریبا کلئوپاترا جالبه بخون حتما،خاطرات یه گیشا قشنگه،خاطرات خانه پدری،وهفت دختر وهفت پسر اینا خیلی جالب وواقعیت 

خیلی خوبه این😂👍

اره ولی زیاده یه خورده

خوبیش اینه مثل یه سری از رمانا تهشو سرسری تموم نکرده که ادم کنف شه  

قشنگ تا پیری و نوه نتیجشون برده  

به خانه برمیگردی"   برایت قهوه دم میکنم"   قاشقی سیانور در فنجانت میریزم"   روبه رویت مینشینم"  لبخند میزنی ".... میگویم قهوه ات سرد شد بگذار عوضش کنم!  ...  سال هاست میخواهم تورا بکشم اما لبخندهایت را چه کنم؟!    :)

اوهههه چقدر رمان

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....