2733
2739
عنوان

بهترین رمانی که خواندید!

2929 بازدید | 74 پست

بچه ها تاپیک قبلی خواستم چندتا رمان خوب معرفی کنید ،که تقریبا هرچی معرفی کردید و تونستم نسخه پی دی افشو پیدا کنم،خوندم،

الانم باز اگر رمان خوبی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید ،البته ایرانی باشه لطفا ، ممنونم.

خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخوندم

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2731

رمان خيلي خوندم همه داستانا تقريبا شبيه هم شدن 

ولي گرگينه بينشون متفاوت بودو خيلي دوس داشتمش

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام

لعیای عشق  

من دوسش داشتم حالا شمارو نمیدونم خوشت بیاد یانه

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

من مگس رو دوست داشتم 

طنزه.

به خانه برمیگردی"   برایت قهوه دم میکنم"   قاشقی سیانور در فنجانت میریزم"   روبه رویت مینشینم"  لبخند میزنی ".... میگویم قهوه ات سرد شد بگذار عوضش کنم!  ...  سال هاست میخواهم تورا بکشم اما لبخندهایت را چه کنم؟!    :)
2740

۱-هیچکسان ۱،۲،۳

۲-ولهان۱،۲،۳

۳-فرشته سیاه

۴-اجبار اختیاری اختیار اجباری

۵-پسران بد ۱(جلد ۲ در حال تایپ)

۶-استاد متجاوز من

۷-چشم برزخی ۱،۲،۳

۸-آدم و حوا

۹-طلایه

۱۰-همسایه من

۱۱-قرارنبود

۱۲-اگه گفتی من کی ام

۱۳-ازدواج اجباری

۱۴-زیتون

۱۵-پرنیان شب

۱۶-افسونگر جهنمی ۲  ۱

۱۷-دختری با چشمان سرخ

۱۸-بقا مرگ دوباره

۱۹-ترس از مه

۲۰-پایگاه ویژه

۲۱-الهه مرگ

۲۲-من خوناشامم

۲۳-ویروس مجهول

۲۴-میشا دختر خوناشام ۲ ۱

۲۵-گردنبند اسرار آمیز

۲۶-زاده تاریکی ۳ ۲ ۱

۲۷-وانیا ملکه خواب ها

۲۸-ناشناخته

۲۹-کانی

۳۰-ملکه دنیای ماورا

۳۱-عناصر مورثی

۳۲-همسایه های لجباز

۳۳‌-عروس زمان

۳۴-من دختر افسانه ام

۳۵-پیوند ذهنی۳ ۲ ۱

۳۶-همسایه من

۳۷-قصه دلدادگی

۳۸-آنتی عشق

۳۹-پلیس شیطون و مغرور

۴۰-از ما بهترون ۴ ۳ ۲ ۱

۴۱-ابلیس و ساده لوح

۴۲-سه کله پوک

۴۳-خانم زبون دراز

۴۴-سه سوت

۴۵-میگم تو بشنوی

۴۶-تاریک و روشن

۴۷-آوای جنون

۴۸-اشراف زاده های شیطون

۴۹-اوباش

۵۰- دختر آلفا ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

۵۱-سه سوت

۵۲دختر شرور

البته بعصی هاشون هم مسخره اس

بهترینشون،هیچکسانه و پسران بد 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2706