2737
2739
عنوان

صبح تا شب تون رو چطور سر میکنید؟ :/

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 50 پست
خواب،گوشی،بچه‌داری،پخت‌پز..موزیک.نظافت پیش میاد طول نیم ساعت ده بار اسباب بازیارو جمع کنم و دوباره ...

منم کاش بچه داشتم 

کاش همسر داشتم 

کاش یه زندگی مستقل داشتم 

بچه ها فرشته هستن :)

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشی ادمو افسرده میکنه

بله خیلی زیاد

اما وقتی هیچ کاری ندارم میرم سر گوشی

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2742

بیدار میشم  گوشی تمیز کردن خونه  گوشی ظرف شستن گوشی  ناهار درست کردن گوشی کارای پرنده هام گوشی گوشی گوشی بیرون رفتن گوشی گوشی خواب گوشی خواب

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
ی روز💃💃 ی روز😡😡😡 ی روز😭😭😭 ی روز😍🙌

واو رقص :)

صد سالی میشه که نرقصیدم :)))))))

۱۸💔

عزیزم چرا اخه ؟ ارثیه؟

مطمئنم زود خوب میشی

خواهر داری، خونه داری، بازی باگ شی، غذا پختن، خواب

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
2740
بیدار میشم  گوشی تمیز کردن خونه  گوشی ظرف شستن گوشی  ناهار درست کردن گوشی کارای پرنده ...

پرنده داری؟ چه پرنده ای؟

من یه عروس هلندی داشتم ۵ روز پیشم بود بعد مرد 

واو رقص :) صد سالی میشه که نرقصیدم :)))))))

خودم رقاصم گلم عاشقشم 😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

شنبه اسباب کشی دارم برنامه این یه ماه و نیم اخیرم اینجوری بوده 

پا میشم یه ذره جمع و جور میکنم بعد میام اینجا

دوباره میرم یه ذره کار میکنم باز میام اینجا😂

Instagram📷me_in_netherlands 
خواهر داری، خونه داری، بازی باگ شی، غذا پختن، خواب

😀خواهر داری چه خوب

من و خواهرم که در روز یکی دو بار همو میبینیم با اینکه توی یه خونه اییم

عزیزم چرا اخه ؟ ارثیه؟ مطمئنم زود خوب میشی

ممنون عزیزم ولی خوب شدنی در کار نیس

شاید الان فک کنی که رعایت نکردم یا خیلی چاق بودم:/

ولی هیچکدوم ازینا دلیلش نبوده حتی ارثی ام نداریم مامان بزرگم۱۰۹سالش بود مرد قند نداشت:/دیابتم نوع یکه خود سلولای بدن به سلولای انسولین ساز حمله میکنن و اونارو از بین میبرن

شنبه اسباب کشی دارم برنامه این یه ماه و نیم اخیرم اینجوری بوده  پا میشم یه ذره جمع و جور میکنم ...

خوبه والا جابه جایی خودش تنوعه 😬

اونم وقتی قراره خودت خونتو بچینی

2706