2733
2739
عنوان

صبح تا شب تون رو چطور سر میکنید؟ :/

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 50 پست
منم کاش بچه داشتم  کاش همسر داشتم  کاش یه زندگی مستقل داشتم  بچه ها فرشته هستن :)

ان‌شاءالله همه چی به وقت خودش و به بهترین شکل برات رقم بخوره

مَن تَمامم پُر ازين حالتِ بي حوصلگيست💔
😀خواهر داری چه خوب من و خواهرم که در روز یکی دو بار همو میبینیم با اینکه توی یه خونه اییم

خواهرم ۸سالشه خیلی اذیت میکنه گاهی ام آروم و سربه زیر ولی گاهی اوقات میخوام کلمو از دستش بکوبم به دیوار 

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیدار میشم، ناهار میذارم، باشگاه میرم، سرکار میرم، به کارای خودم میرسم، ناهار میخورم، میخوابم، سرکار میرم، یه دوری تو خیابونا میزنم، شام میخورم، فیلم میبینم، کارای خونه رو میکنم، می‌خوابم.....

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2728
پرنده داری؟ چه پرنده ای؟ من یه عروس هلندی داشتم ۵ روز پیشم بود بعد مرد 

من پرورش عروس هلندی و مرغ عشق و کتوله دارم عزیزم

@parande.amozesh اینم پیجمه

مریض بوده یا بد مراقبت کردی

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
ممنون عزیزم ولی خوب شدنی در کار نیس شاید الان فک کنی که رعایت نکردم یا خیلی چاق بودم:/ ولی هیچکدوم ...

اهااا

دیدم بعضی ها این طورین 

غصه نخور حالا یه چند سالی زودتر این طوری شدی😀 بابای من ۳۰ سالگی دیابت گرفت خالم همین طور ... خالم مثل شما بود با اینکه از شیرینی متنفره😂

مریضی برای همه هست سعی کن زندگیتو بسازی

«یکی باید اینا رو بخودم بگه که ........»

من خودمم خیلی بدبخت و خسته ام روزی نیست که ارزوی مرگ نکنم ولی ترو خدا غصه نخور عزیزم 

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
من پرورش عروس هلندی و مرغ عشق و کتوله دارم عزیزم @parande.amozesh اینم پیجمه مریض بوده یا بد مراقب ...

بله متاسفانه  :(

موفق باشی

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2740
خواهرم ۸سالشه خیلی اذیت میکنه گاهی ام آروم و سربه زیر ولی گاهی اوقات میخوام کلمو از دستش بکوبم به دی ...

خواهر من ۹ سالشه 😂

اهااا دیدم بعضی ها این طورین  غصه نخور حالا یه چند سالی زودتر این طوری شدی😀 بابای من ۳۰ سالگ ...

آره منم شیرینی زیاد دوست نداشتم 

اونجایی که شکستم که خاستگارم با وقاحت کانل به خاطر بیماریم باهام بد برخورد کرد

فقط اونجا که میگی یکی باید به خودم بگه😂😂

ممنون عزیزم سعی خودمو میکنم

ایشالله بابات همیشه سالم باشه😄

بیدار میشم، ناهار میذارم، باشگاه میرم، سرکار میرم، به کارای خودم میرسم، ناهار میخورم، میخوابم، سرکار ...

وایی خسته نمیشی چقدر پر فعالیتی 

خواهر من ۹ سالشه 😂

خوش به‌حالت بازم عاقل تره 

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
آره منم شیرینی زیاد دوست نداشتم  اونجایی که شکستم که خاستگارم با وقاحت کانل به خاطر بیماریم با ...

بیخود کرد😐 خودش کی بودخ مگه ادم بی عقل :/

مرسی عزیزم♥️😊🌻

2706