2752
2734
عنوان

خاستگار میخاد بیاد برام

217 بازدید | 16 پست

پسره خونه داره ماشین داره توی شرکت کار میکنه ولی نامزد داشته جدا شده خودشو عکسشو دیدم خوب بود از نظر فیس ولی نمیدونم چطوری باشه اخلاقشون خیلی میترسم از ازدواج یبار منم نامزد داشتم جدا شدم واقن سخته واسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب اونم واسش سخته

چون مثل هم بودید و اعتماد مقداری سخته

توی این مدت رفت و آمد داشته باشید آشنا بشید

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

ترس نداره فقط علاوه بر خودش با خانوادشم رفتو امد کنید اونارو هم بشناسید حتی میتونی مشاورم بری

توی موقعیت های مختلف بزارش ببین رفتارش چجوریه

ببین بابقیه چجوری رفتار میکنه

بزنی گوگل هم خیلی نکات رو میگه تا بدونی چیابپرسی و به چی دقت کنی

شرایطشم که بنطر خوبه بشناسش بعد تصمیم بگیر از ایرادات اخلاقی و رفتاری هم ساده نگذر

شرایطتون شبیه همه چشاتو وا کن  خوب بشناسش

اخه چطوری بسناسمش قبلیو همه میگفتن عالیه بهترین پسره با اینک همه میشناختن و خودم باز اینطوری شد جدا شدم ازش بخاطر یسری مشکلا این چی واقن نمیدونم بریم تحقیق دربارش ب همه میسپاره که کسی بدی منو نگه یا کلا هیکی بدیشو نمیگه ک خودشم ک معلومه ت این مدت خوب رفتار میکنه 

اخه چطوری بسناسمش قبلیو همه میگفتن عالیه بهترین پسره با اینک همه میشناختن و خودم باز اینطوری شد جدا ...

تحقیقو‌ ک ول کن زمان اشنایی رو طولانی کن تو شرایط مختلف بسنجش 

ان شالله بهترینا برات رقم بخوره