2737
2739
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 104508 بازدید | 949 پست
وقتی حرمت ها شکسته بشه زمان نمیتونه درستش کنه..... ممکنه به مرور چالش ها و درگیری هاشون کمتر بشه ولی ...

قطعا خانواده خیلی نقش بزرگی دارند اما ما فقط صحبتهای اسی رو خواندیم بعضی اوقات خودمون شرایط برای بی احترامی ودرگیری فراهم میکنیم به هم زدن زندگی خیلی راحته ولی ساختنش واقعا سخته و زمان بَر هست

سکوت بیشتر از آنچه که فکر کنی میگوید🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا نمیکشیش؟؟

یکم شیشه از یکی بگیر مواد مخدر منظورم با دوغ مخلوط کن بزار یک ساعت بمونه بهش بده بخوره سریع میمیره

پزشک قانونیم نمیفمه چون اولش ایست قلبی میکنه همه فک میکنن بر اثر ایست قلبی مرده

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
آها باشه  تا اوشون کنترل خشم پیدا کنن ایشون جان به جان آفرین تسلیم کردن موفق و موید باشید&nbs ...

عزیزم من براساس تجربه دارم میگم همسر ایشون حتی اگه اسی مقصر صد در صد هم باشه حق زدن ندارن برا همین میگم باید با خانواده اشون در میان بزارند

سکوت بیشتر از آنچه که فکر کنی میگوید🙂
بلاخرع دوتا آدم از فرهنگای مختلفیم اون اهوازیه من مشهدی و ... پدر خودشم ایجوری 

پس اون اومده شهر غریب

اون غریبه است نه شما

اون محتاج شماست نه شما محتاج اون

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2740

تاپیک های قبلیت رو خوندم! 

خیییلی رک بگم هم خودت بی عرضه ای هم خونوادت! اونا هم می دونن شوهرت باهات چیکار می کنه باز هیچی نمیگن جلوی اونا بهت فحش پرتت می‌کنه بیرون باز هیچچچچی نمیگین معلومه طرف پرو و وقیح تر میشع 

البته به نظرم با این اوصاف سادیسم داری که هنوز موندی !

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️

عزیزم ناراحت نشده ولی همسرت از لحاظ روانی بیماره. چطور یک مرد اینکارو با همسرش میکنه بعد میخواد شبم کنارش بخوابه و بهش احساس داشته باشه. نمی دونم چی بهت بگم باید پنکه رو تو سرش خرد می کردی . واقعا دکتر لازمه همسرت . می تونی فردا بری پزشکی قانونی و گواهی پزشک رو در مورد ضربه هایی که تو سر و صورتت زده بگیری و باهاش قانونی برخورد کنیِ 

Ich berge mich in deiner Hand

اینو باید بسپری به بابای بابک خرمدین .خدایی چاره ای نداره .از وقتی اومدم نی نی سایت تصمیم گرفتم دخترم رو بزارم کلاس دفاع شخصی .من باشم شب تو خواب میبندمش به تخت یه کتک حسابی میزنم نسل ببرهایی مثل اون رو منقرض میکنم .دختر ۱۹ ساله نشستی زندگیتو پای این گذاشتی تازه عروس الان باید گل بگین گل بشنوین .شوهر قحطیه😤

اسمون ی رنگه مردا همینن اکثرا ینی جداشم بهتره آیندم

سلام استارتر تا اینجای تاپیکتو خوندم 

۱. خانوادت پشتت هستن یا نه؟ 

۲. سرمایه ای چیزی داری یا ن؟

۳.مهریت چقدره؟ 

۴. شوهرت از کسی حرف شنوی داره عایا؟ 

۵. کتک ک زد بعدش پشیمون شد یا افتخار میکنه ؟

۶. بنظرت درست بشو هست یانه؟ 

جواب سوالا مو بده تا بهت بگم

♥️اموزش تتوبدن با هزینه کم به صورت مجازی♥️

🤲🏻🌺انشالله خدا معجزه ميكنه و ارامش مياد به زندگيت🌺🤲🏻 

با اجازه اسي

واسه ارزوها و حاجت هم ديگه دعا كنيم و صلوات بفرستيم ممنون ميشم واسه حاجت دل خانواده ام دعا كنيد 

انشاالله همه حاجت روا بشيم 

واسه هدايت برادرم سعيد خيليييييي خانوادمو اذيت ميكنه رفيق بازه أهل كار نيست به اجبار أز پدرم كه بازنشسته پول ميگيره اگه هم بهش ندن داد و بي داد ميكنه ميشه صلوات بفرستيد و دعا كنيد 

به اسرار همين برادرم پدرم منصور خونه را فروخت و يك زمين خريد زمين هم به مشگل خورده دعا كنيد مشگل زمين هم حل بشه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻التماس ميكنم واسه حل مشگلات خانواده أم دعا كنيد انشالله هيج وقت غم و غصه را تو چهره خانوادتون نبينيد 

پدر و مادرم أز غصه پير و داغون شدن 

الهي همه پدر و مادرها حاجت روا بشن 

الهي هيج پدر و مادري دشمن به شاد نشن 

ممنون واسه حاجت روايي پدر و مادرم دعا كنيد 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

چجوری ...نمیذارع برم بیرون درو قفل میکنه تا ۳ ظهر کع سرکاره بعدم که خودش خونس خونمو تو شیشع میکنه

خب همراه باباتون میرفتین امشب اول میرفتین یه کلانتری صورت جلسه کنه بعدشم فردا صبح پزشکی قانونی...بعد نفقه و مهریه رو اجرا میذاشتین و میگفتین امنیت جانی ندارید بهرحال قانون برای شما هم تا حدودی راه گذاشته هیچ انسانی حق اینجور زندگی نداره چرا به صرف شوهر بودن بهش اجازه میدید اینجوری رفتار کنه شوهر مگه کیه خدا که نیست فیلم ملی و راههای نرفته رو ببینید

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706