2752
2734
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 104554 بازدید | 949 پست
بابام اومد نیم ساعت پیش برامون طالبی و خربزه آورد داخلم نیومد ، شوهرم درو باز کرد داد و رفت و شب بخی ...

ببین انقد سکوت کردی که باهات اینجوری رفتار میکنه فکر میکنه حق داره هر بلایی سرت بیاره

منم میگم ایرانع که یه ایران ی رو ندیده بودم زندگیش اینجوری باشه تگ صورتم تف کرد و کتکم زد بخاطر پکه ...

بلاخرع دوتا آدم از فرهنگای مختلفیم اون اهوازیه من مشهدی و ... پدر خودشم ایجوری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی میشه برم آخه اونام دوتا بچه کوچیک دارن درگیری دارن .... نمیخوام کسیو برنجونم تنهایی کاری میتونم ب ...

ببین عزیزم فک کنم سنت کم باشه

هرچی باشه اونجا امنیت جانی داری.شوهرت تعادل نداره

بیا تهدیدش کن یه بلایی سرخودت میاری شاید این خیلی خیالش از بابت موندن تو راحته

زنگ بزن اورژانس اجتماعی از عواقبش نترس بگو امنیت ندارم

برو پزشک قانونی چندسال دیگه پشیمون میشی اگر اینکارا ک میگمو انجام ندی  مطمئن باش

پسر کو ندارد نشان از پدر

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
2731
چی میشه برم آخه اونام دوتا بچه کوچیک دارن درگیری دارن .... نمیخوام کسیو برنجونم تنهایی کاری میتونم ب ...

ممکنه اعتیادداشته باشه؟ واقع بینانه نگاه کن به قضیه؟تاحالا مشکوک زده تو این ضمینه؟

الان راه حل اینه خودت بری دنبال کارات ،کل حق و حقوقتم بگیری تا بتونی بعدش بدون نیاز به خانوادت زندگی کنی

شاید نمیخاد خانوادش غصه بخورن،منم وقتی دعوامون میشه سعی میکنم نگم 😪😔

اخه این خیلی بیخود کتک خورده.

نمیگم منم دعوا و کتک کاری داشتم

ولی بعدش ب گوه خوردن افتاده این همین طوری داره فحشش میده

اهان  زبون مشهدی فرق میکنه اره  اهوازم عربه اره یه خیر

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
چیداره این مرد که ازش دل نمیکنی؟ اینهمه بی احترامی بت کرده؟ بخاطر خانوادت نمیتونی؟یا خودت نمیخای

نمیخوام به گذشته برگردم ، اینم عقده ایی و خورد زیاد شده از طرف خانوادش از بچگی تا الان ، خانوادم ی سر قضیه ان بلاخره نمیخوام دلشون بشکنه و درگیر کارای من بشن چون میگه با بابات برو کارای طلاق رو بکن

نمیخوام به گذشته برگردم ، اینم عقده ایی و خورد زیاد شده از طرف خانوادش از بچگی تا الان ، خانوادم ی س ...

یه مدت برو خونه بابات ببین واکنشش چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
چ کنممممم حقم نبود ، 

خودتو ناراحت نکن. زمین گرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممکنه اعتیادداشته باشه؟ واقع بینانه نگاه کن به قضیه؟تاحالا مشکوک زده تو این ضمینه؟ الان راه حل اینه ...

قبلااعتیاد داشته الان پاکه و هرچی میشه میگه من تو دوران حساسی ام تو میری رومخم که مصرف کنم سر چیزای خیلییییییی کوچیک و بی ارزش کتک میزنتم

2706