2752
2739
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 104544 بازدید | 949 پست
بزنم میزنه خب یبار با چاقو زد تو بازوم ،

عزیزم تو امنیت جونی نداری پیش این آدم مظلوم گیر آورده.میشه بگی کدوم سمت مشهدی؟

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️
بنده خدا چرا تا زمانی که زبان نرم دارید از دست و پا استفاده کنید😁

نه دیگه حساب کاراومددستش گفتم پاتوکوتاه کن وگرنه این جوری میشه متوجه شد..خودشم خجالت کشید آخه به بچه خیلی حساسه..یعنی واقعا حساسه یه چی میگم میشنوی 

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هیچوقت یادم نمیره شوهر مامانم چجوری افتاد با کمربند روش

تو زندگیم یاد گرفتم اجازه ندم کسی ارزشمو بیاره پایین و اینو به بچم هم یاد میدم

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور

عزیزم چرا واستادی باهات عین یه ببخشیدا بی کس و کار رفتار کنه ....برو خودتو آزاد کن مگه آدم چندبار زندگی میکنه آخه برو پزشک قانونی همش مدرک جمع کن خدا خودش روزی رسونه بلاخره یه لقمه نون باباتینا بهت میدن خودتم میتونی کار کنی فقط برو خلاص شو ....

یاد رمان آبنبات چوبی افتادم پسره انقدر زدتش که دیگه بچه دار نمیشد 

فیلم ملی و راه های نرفته اش رو ببین 

چرا میزاری بهت ظلم کنه آخه 

آدم با حیوونم اینطکری رفتار نمیکنه 

😊
2731

چطوری با همچین حیوونی زندگی میکنی بندازش بیرون مرتیکه حیوون صفت رو

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️

شوهرتو باید میدادن دست پدر بابک

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
مشهدم گلم🙏

وای خوشبحالت میشه هر وقت یه سر به اقا زدی منم دعا کنی 

میشه بهش بگی دلم براش خیلی تنگع گردنبندمو هر رور تو دستام نگه میدارم و بوش میکنم تا یکم دلتنگیم کم شه میشه بهش بگی منم بطلبونه بیام زیارت💔😭

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....