2737
2739
عنوان

این چه غلطی بود من کردم آخه امتحان شوهر (کاربر قدیمی ام)

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 59 پست
همه میدونیم دقیقا مصداق ضرب المثل کبکِ...ولی خب الان چی بهش رسید فهمید شوهرش پا داده؟؟؟بره زلاق بگیر ...

حداقل میدونه دوروبرش چخبره

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین هرزنی اگ عاقل باشه با واقعیت اشناس...لازم نیس حتمن امتحانش کنه از اخلاقای ادم مشخص میشه...میدون ...

تبادل نظر خوبی بود🌹گاهی عشق چشم آدمو کور میکنه نمیدونه داره دور و برش چی میگذره،یه تلنکر لازمه

البته حرفتو قبول دارم کار عاقلانه ای نیست 

2731
مطمین باش کسی ک شوهرشو امتحان کرده میدونسته دور و برش چ خبره...ادم الکی این کار و نمیکنه...البته با ...

نه همیشه اینطور نیست

اتفاقا بیشتر بخاطر عدم شناخته میخواد بدونه بشناسه وگرنه اگه بدونه که نیاز به امتحان نیست

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ابن چه حرفیه.... بهم ثابت بشه سرتو بالا میگیری ؟

نه عزیز من نمیخوام ثابت بشه نمیخوام ناراحتت کنم. فقط میگم امتحان نکنید خودم زجر کشیدم اصلا دلم نمیخواد  سر دشمنم هم بیاد ببخشید. ولی منظورم طرز فکرت بود که به مردا اعتماد نکنید زیاد 

تبادل نظر خوبی بود🌹گاهی عشق چشم آدمو کور میکنه نمیدونه داره دور و برش چی میگذره،یه تلنکر لازمه الب ...

بله کلا زندگی اینه....شاید موقعیت ایشونم اینجوری بوده...امیدوارم خدا بهش صبر بده

کاش یکی بود دوسم داشت... 
2740
نه همیشه اینطور نیست اتفاقا بیشتر بخاطر عدم شناخته میخواد بدونه بشناسه وگرنه اگه بدونه که نیاز ب ...

نمیدونم ولی ب نظرم شرایط ادمو مجبور ب خیلی کارها میکنه....شاید ایشونم همین اتفاق براش افتاده...

کاش یکی بود دوسم داشت... 
واااای چرا همچین چیزی بهش مبگی عزیزم...میگی بهت ثابت میشه...ینی همه شوهرا خیانت میکنن همه زنام خیانت ...

نه همه خیانت نمیکنن اما اگه موقعیت براشون پیش بیاد بدشون نمیاد من منظوری نداشتم معذرت خواهی هم کردم

نه عزیز من نمیخوام ثابت بشه نمیخوام ناراحتت کنم. فقط میگم امتحان نکنید خودم زجر کشیدم اصلا دلم نمیخو ...

من مثل چشام اتفاقا بهش اعتماد دارم .... ضعیفم نیستم که مجبور باشم .... یه لغزش خیلی جزئی لازمه تا از زندگیم حذفش کنم....۱۵ ساله که مثل بقیه مردا نیس از الان به بعدم مشخص نیست زمان ثابت میکنه

اولش که زیر بار نمیرفت حرف بزنه میگفت من اینکاره نیستم یه خورده اصرار کردم و انگار خیالش راحت شدکه خطری براش ندارم شروع کرد به حرفای ... زدن و عکس خواستن و منم چند تا عکس از نت برداشتم براش فرستادم کلی قربون صدقه ام رفت و کفت که عاشقم شده و دوسم داره .وااای خدا باورم نمیشه 

تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....
الان چیکار کنم دارم دق میکنم  کلا حرفای س *ک *س*ی میزد عکس میخواست از .... و .....

خب توهم عکس خودت رو بفرست و زیرش بگو واست متاسفم و تمام.هم اون خجالت بکشه ،هم شما دیگه این کار رو نکنی

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....
2706