2733
2734
عنوان

این چه غلطی بود من کردم آخه امتحان شوهر (کاربر قدیمی ام)

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 59 پست

الان چیکار کنم دارم دق میکنم 

کلا حرفای س *ک *س*ی میزد عکس میخواست از .... و .....

تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد جماعت پا میده اکه هم نده هنو مطمعن نشده ک طرف کیه و میگه شاید اشناست و....پ نکن خاهررررر...حالا چی گفتی چی گف

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2731
الان چیکار کنم دارم دق میکنم  کلا حرفای س *ک *س*ی میزد عکس میخواست از .... و .....

هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه . کلا همسرت رو تو ذهنت خراب کردی 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
من نمیفهمم چرا میگین اشتباهه،مب مثل کبک سرمونو بکنیم زیر برف خوبه؟

خب الان این کار و کرد....چه کاری میتونه انجام بده؟؟خب بره طلاق بگیره میتونه؟؟؟نه تا اخر عمر باید با شک و حس بد زندگی کنه...چی بهش رسید الان

کاش یکی بود دوسم داشت... 
من نمیفهمم چرا میگین اشتباهه،مب مثل کبک سرمونو بکنیم زیر برف خوبه؟

دقیقا

دلشون میخواد بیخبری و‌خوش خبری باشه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دقیقا دشون میخواد بیخبری و‌خوش خبری باشه

همه میدونیم دقیقا مصداق ضرب المثل کبکِ...ولی خب الان چی بهش رسید فهمید شوهرش پا داده؟؟؟بره زلاق بگیره میتوته؟؟؟مطمئن باشه تا اخر عمر باید بسوزه با این درد..

کاش یکی بود دوسم داشت... 
خب الان این کار و کرد....چه کاری میتونه انجام بده؟؟خب بره طلاق بگیره میتونه؟؟؟نه تا اخر عمر باید با ...

خب حداقل میدونه طرفش ممگنه چند روز دیگه با یکی دیگه اینکارو بکنه،میتونه خیلی تصمیمای بهتر بگیره مثلا مستقل بسه بره سرکار بیشتر پس انداز کنه کمتر فداکاری کپه

بهت ثابت میشه یه روزی. اون روز یاد من بیافت  دیرو زود داره سوخت و سوز نه. منم مثل تو فکر میکردم ...

واااای چرا همچین چیزی بهش مبگی عزیزم...میگی بهت ثابت میشه...ینی همه شوهرا خیانت میکنن همه زنام خیانت دیدن...بیخیال بابا

کاش یکی بود دوسم داشت... 
خب حداقل میدونه طرفش ممگنه چند روز دیگه با یکی دیگه اینکارو بکنه،میتونه خیلی تصمیمای بهتر بگیره مثلا ...

ببین هرزنی اگ عاقل باشه با واقعیت اشناس...لازم نیس حتمن امتحانش کنه از اخلاقای ادم مشخص میشه...میدونه واسه این ادم باید فداکاری کنه یا نه....بازم نظرت محترمه عزیزم..خاستم فقط باهم تبادل نظر کنیم😅

کاش یکی بود دوسم داشت...