2752
2734

اگه میشناسید بگید بی زحمت

یا خصوصی یا اینجا

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

اره کوروانچی بدون پول سز مینویسه برات،ولی میلاد نه،اریایی نژاد همینطور

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اره کوروانچی بدون پول سز مینویسه برات،ولی میلاد نه،اریایی نژاد همینطور

بیمارستان خصوصی ان ؟ 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیمارستان خصوصی ان ؟ 

و میلادن جفتشون ولی خصوصی ام هست کوروانچی تو بیمارستان مردم هست ارزونه یه سوال بپرسم الان میلاد میری

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
و میلادن جفتشون ولی خصوصی ام هست کوروانچی تو بیمارستان مردم هست ارزونه یه سوال بپرسم الان میلاد میری

بیمارستان مردم نیمه خصوصی شده از نوزده تومن ب بالا سزارین 

اره یکی دو بار رفتم،  تشکیل پرونده دادم ، فک کنم باید برم مطب دکتر پیشنهاد زیرمیزی بدم 

بیمارستان مردم نیمه خصوصی شده از نوزده تومن ب بالا سزارین  اره یکی دو بار رفتم،  تشکیل پر ...

عزیزم یه سزارين اختیاری دکترا نمینویسن من طبیعی میترسم میخوام سزارین کنم البته شیرازم

دقیقا به دکترت چی میخوای بگی اخه من نمیدونم چطور مطرحش کنم

باید بری مطب دکترا 

تو بیمارستان نمیشه مطرح کرد چون قبول نمیکنن 

بگو خیلی ترس از طبیعی دارم هزینه خصوصی هم ندارم. میشه  ی مبلغی بدم ب خودتون برام سزارین رد کنید 

عزیزم یه سزارين اختیاری دکترا نمینویسن من طبیعی میترسم میخوام سزارین کنم البته شیرازم

تو تهران جاهای خصوصی دکتر زیاد هست که بنویسن 

منم چون مشکل مالی دارم دنبال دولتی بودم ولی انگار خیلی سخت میشه

برو مطب دکتر بهش باید پول اضافه تر بدی قبول کنن

بیمارستان مردم نیمه خصوصی شده از نوزده تومن ب بالا سزارین  اره یکی دو بار رفتم،  تشکیل پر ...

نه من زیر میزی ندادم 

نه من زیر میزی ندادم 

منم ندادم 

نمیدونم پیشنهاد بدم یا نه 

یوقت دردسر نشه 😃

عزیزم چجوری‌نوبت گرفتی چون من میخوام نوبت بکیرم برای تشکیل پرونده

برای میلاد ؟ 

چون بارداری هرروز ک خواستی میتونی بری هشت صبح اونجا باش، مستقیم برو طبقه چهار درمانگاه زنان 

اگر هم دکتر خاص مد نظرته باید از قبل وقت بگیری

برای میلاد ؟  چون بارداری هرروز ک خواستی میتونی بری هشت صبح اونجا باش، مستقیم برو طبقه چهار در ...

باردار نباشیم چی

باردار نباشیم چی

تلفنی واینترنتی ک خیلی سخته منم تا حالا موفق نشدم

2706