2737
2734
عنوان

من پسرم را کشتم من قاتلم

| مشاهده متن کامل بحث + 7067 بازدید | 205 پست
منظورتون ازاین حرف چیه،یعنی من نمیتونم فکرکنم،من  همه این روزاروگذروندم سردوگرم چشیدم یه دخترنو ...

آیا عقل شما حکم میکنه ،یک آدمی که مدام بچش و زنش رو کتک میزنه. نهایتا هم بچه خودش رو وسیله میکنه تا زنش برگرده خونه و دوباره بتونه کتکش بزنه، میتونه تغییر کنه و با شریک زندگیش زندگی بهتر بسازند؟

مشخصا نه.

امکان نداره. 

با احترام به شما و استارتر،  من قشنگ فکر میکنم بعد پست میذارم. ولی فکر نمیکنم شما اینجوری باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آیا عقل شما حکم میکنه ،یک آدمی که مدام بچش و زنش رو کتک میزنه. نهایتا هم بچه خودش رو وسیله میکنه تا ...

منظورم این بود که شما بدون اینکه ذره ای به وضعیت توجه کنید طرف مقصر( شوهر استارتر) رو گرفتید. حرفی هم که زدید کاملا اشتباه بود

2731
خب شما میگید چقدقسم می‌خورید اون یکی آبجی میگه شوهراسی مث شوهرشمانیس خوب بشه یکم فکرکن قبل حرف زدن، ...

عزیزم ناراحت نشین همگی نظز میدیم تباذل نظره شما هم بی شک نظرتون از زو خیرخواهی و کمک به من بوده من از شما ممنونم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
چقدر بد قضاوت میکنی محبت ها و احترام زیادی که من به شوهرم تو این شش سال اشنایی کردم فکر نمیکنم هیج ز ...

گلم قضاوت نکردم خودمو گفتم رفتارو درست کردم، اینجوری شایدد رست شد اگه درست رفتاربشه باطرف، من که خبرندارم ازجزییات زندگیتون چکارکردی نکردی، خودتون بهترمیدونید عزیز، 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
عزیزم ناراحت نشین همگی نظز میدیم تباذل نظره شما هم بی شک نظرتون از زو خیرخواهی و کمک به من بوده من ا ...

من هیچوقت دوس ندارم بگم رفتارش درست نیس بروطلاق بگیر، شریک نمیشم تو این کار، هر کی صلاح زندگیشو بهترمیدونه، بهترازریزودرشت زندگیش خبرداره، کسیم دلسوزتراز شما به بچتون نیست، خودمیدانید. 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2740
آیا عقل شما حکم میکنه ،یک آدمی که مدام بچش و زنش رو کتک میزنه. نهایتا هم بچه خودش رو وسیله میکنه تا ...

من برام پیش اومده  شوهرخودم نسبت به قبل تغییرکرده که میگم یه روزایی رومن تجربه کردم که اگه بگم باورنمیکنی،ولی شوهرم به خاطردخترمون رفتارشوعوض کرد،نه اینکه بگم عالیه ولی دیگه دست بزن نداره والان اوضاع زندگیمون ۱۸۰درجه بهترشده،اون روزاهمه به من میگفتن طلاق بگیر شوهرت روانیه،اماالحمدالله الان خیلی عوض شده،خواهرم شمافک میکنی من الکی یه چیزی میگم ولی من خودم تجربه کردم

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

عزیزم منم با شما هم عقیدم اگه شوهر من به حرف نه در عمل بهم ثابت کزد تغییر کرد باهاش ادامه میدم در عمل که میگم اول بایذ شرطهای منو بپذیره اول اینکه حق طلاق به من بده پیش روانشناس بره تعهد کتبی بده کتک نه من نه بچه زا بزنه و اخریش که بایذ محل زندگیمون را تغییر بذه اگه دوستم داره بایذ شزوط منم بپذیره

منظورم این بود که شما بدون اینکه ذره ای به وضعیت توجه کنید طرف مقصر( شوهر استارتر) رو گرفتید. حرفی ه ...

عزیز دلم اشکال نداره تبادل نظره هر کسی طبق تجربه خودش حرف میزنه

من با نظزات شما موافقم ولی دوستان هم قصدشون کمکه هر چند اگه نظرشون درست نباشه

من برام پیش اومده  شوهرخودم نسبت به قبل تغییرکرده که میگم یه روزایی رومن تجربه کردم که اگ ...

مشخصا دیگه اوضاع استارتر رو می بینی . استارتر  بهش گفته بیا بریم مشاوره. بیا حرف بزنیم. گفته نه. شما بیا. خونه بعدا میریم. خب یعنی مشخصا داره الکی میگه تا اسی بیاد خونه تا کتکش بزنه. این شخص ""نمیخواد"" تغییر کنه.

2706