2733
2739
عنوان

من پسرم را کشتم من قاتلم

| مشاهده متن کامل بحث + 7070 بازدید | 205 پست
درکت میکنم خیلی سخته آدم غرورش خوردمیشه😥😥😥😥

تو دلم قسم خوردم یه روز یجوری میچزونمش که هیچوقت یادش نره

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پریدم به شما؟؟؟؟؟😑😑😑یبار دیگه بخونید 

خب شما میگید چقدقسم می‌خورید اون یکی آبجی میگه شوهراسی مث شوهرشمانیس خوب بشه یکم فکرکن قبل حرف زدن، اینجورمیگه، من که حرف بدی نزدم منم یه پیشنهاددادم  باهم خوب باشن بلکه رفتارش درست شد، بدنگفتم، یه فرصت بدن بهم، کسی کسیو مجبور نمیکنه به رفتاری، هرطور خودش میخواد. 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2742
متاسفم ولی اینقدر خودت رو سرزنش نکن  من دوسال و نیم بعد از ازدواجم بچه دار شدم شوهرمم واقعا آد ...

مرسی  عزیزم

واقعا چرا بعضی مردا بعذ بچه دار شدن خل میشن

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2738
ای کاش یکم قبل حرف زدن فکر کنید....

منظورتون ازاین حرف چیه،یعنی من نمیتونم فکرکنم،من  همه این روزاروگذروندم سردوگرم چشیدم یه دخترنوجوون که نیستم،دیدم که خیلیا به خاطربچشون تغییرمیکنن .ببخشیدبهتره شمایکم فکرکنیداینکه من بگم بروطلاق بگیر توی آینده بچش مسئولم

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
شما هموني كه شوهرت پسرتو زد شما هم اعتراض كردي اونم بچه روبرداشت باخودش برد استارتر چرا پانميشي بري ...

فردا شکایت میکنم ازش پیش مادربزرگشه

مرسی  عزیزم واقعا چرا بعضی مردا بعذ بچه دار شدن خل میشن

شوهرمن وقتی بچه دارشدیم وحشی شد،الکی الکی کتک کاری میکرد، جدیدآدست بزنشوترک کرده، به خدامنم دلسوختم فکرنکن توی نازونعمتم

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
چی میگین شما نمیدونید من جقدر صبوری کزدم حتی براش کار پیدا کزدم خوب با اخلاق تندش باعث میشه کازشو از ...

دیگه خودتون بهترمیدونید من کلی گفتم بخاطر بچتون، دیگه صلاحو خودتون میدونید

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
عزیزم بار اخر دعوا خونه مامانم بود بچم شیطونی کزد محکم زد تو گوش بچم که جا انکشتاش موند رو صورت بچم ...

عزیزا جزئیات خبر ندارم، ان شاءالله عاقبت بخیرشید

اخه برا چی کتک میزنه.... با زبون خرش کن ... الکی از ننه باباش تعریف کن ... چمیدونم...

خب همش ما کوتاه بیاییم من سرماخورده بودم کفتم بچه را بگیر گفت به من چه کفتم منو ببر دکتر گفت میخواستی مواظب باشی سزما بخوری کفتم قرص خریدی گفت یاذم رفت بعد مگه من جقدر تحمل دارم از صبخ تا شب با یه بچه شیطون با سرماخوردکی شدید سر کنم بعد بیام با حرف خوش با همچین مردی خزف بزنم ما زن ها هم ادمیم به خدا

2706