2737
2734
عنوان

من پسرم را کشتم من قاتلم

| مشاهده متن کامل بحث + 7067 بازدید | 205 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیز، بعضیا اززندگی دخترپسر متاهل خودشونم خبرندارن کی مقصره، دیدم که میگم، خلاصه هرکسی نظری مید ...

درست میکین حق با شماس همین که تو تاپیکم بودین همین که خیلی از دوستان مهربون برام دعا کردن حال دلم بهتر شد مرسی ازتون

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
میفهمم حرف های شما را درک میکنم دعا کن اکه شوهرم تغییر پذیره زندگیمون به خاطر پسرم درست بشه و کرنه ج ...

ان شاءالله خداکمکتون کنه

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2731
بله همونم

اللللهی هنو ندیدیش

ان شاء الله زندگیت درست بشه دوباره س تایی برین زیر ی سقف اما با کلی تفاوت نسبت ب زندگی قبل 

ان شاء الله ارامش شادی صمیمیت مهربونی برگرده ب زندگیتون 

ن جدا بشین ن جدا بمونین ن جدایی رو ب بچتون تحمیل کنین 

اللللهی هنو ندیدیش ان شاء الله زندگیت درست بشه دوباره س تایی برین زیر ی سقف اما با کلی تفاوت نسبت ب ...

فدات بشم من جه خوب شد تاپیک زدم که ادمای خوبی مث شما دعام کنند دوستون دارم حالم بهتر شذ

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2738
خب همش ما کوتاه بیاییم من سرماخورده بودم کفتم بچه را بگیر گفت به من چه کفتم منو ببر دکتر گفت میخواست ...

می دونم عزیزم تو راس میگی اما مردها زود خرر میشن بخدا ...به زبون بگیرش ...‌ شوهره خااهرم یه ادم تحصیلکرده س مهندسه یعنی ببینی میگی چقد بافهم شعوره اما اونم اصلا توی بجه داری و اینا کمک نمیکنه ..خاهرم باردار بود همه دکترا و ازمایشا خودش تنهایی میرفت ..خاهرم مریض میشه فوری میاردش میندازه خونه مامانم همه دکتر و کاراش با مامانمیناس.... بخدا مردا همینن همشون ...آشغالن... 

من نشستم تَهِ گلدون 
به زور بردش بی رحم سنکدل چهار روزه دارم دق میکنم شب و روزم گریه س چرا  من نشناختمش چرا ازش بچه ...

من کاملا درکت میکنم شش ساله شوهر سابقم نداشته پسرمو ببینم منم یه آدم افسرده شدم همش گریه میکنم حتما برو پیش مشاور

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍