2737
2734

خیلی ناراحت و حساس شده
به بابام شک داره 

به خاطر درس نخوندن من و دادشم حرص میخوره و ناراحته 

امروز رفتم باهاش حرف زدم ک چته و تا نگی چته به خدا نمیرم 

با کلی اصرار و قسم دادنش گفت به خاطر درس نخوندن تو و داداشته 

بعئدشم گفت یادته بچه بودی چقد باهم راحت بودیم 

و گفت بعد امتحاناتت میشینیم کلی درد و دل میکنیم

به خدا گریم میاد 

بگید من چیکار کنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

درس بخون 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
آخ چه حرف قشنگی زدی 

والا دیگه ،از جای دیگه پرن بعد به ما عذاب وجدان میدن،من الان خودم مادرم،میبینم ناراحتی هام ب بچه ربط نداره،قدیم واسه کنترل بچه بهش عذاب وجدان کاذب میدادن،مهرطلبن و از ما طلبکار 

2706