2737
2734
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 189188 بازدید | 696 پست
😂😂😂😂😂😂 قربانت ۴G ان ب امید ۵G شدن😂😂😂

😹😹فایتینگ

سرعت پیشرفتت زیاده

😐ولی جدا پسرا خیلیییی سرشون شلوغه حس میکنم تلافی اون۲هفته رو دارن درمیارن

اه کرمم گرفته از بقیه بپرسم چته فیکه یا ن رفت رو مخم

😹😹فایتینگ سرعت پیشرفتت زیاده 😐ولی جدا پسرا خیلیییی سرشون شلوغه حس میکنم تلافی اون۲هفته رو دارن ...

اره 😂

شلوغه حالشون خوب باشه حالا ی حضوریم بزنن😁

اگرم باشه تا ۳۰ صفه گندش درنمیومد؟؟

شایدم درومده

موهایت در جوانی سفید شد                     میگویند ارثی است... درست است              ما وارثان اضطراب تاریخ هستیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دوروغ میگین این ایموجیه بغض تازه به تلگرام اضافه شده تا سال پیشم نبود چ برسه ۴سال پیش😂😂😂😏

@seokjin2    

موهایت در جوانی سفید شد                     میگویند ارثی است... درست است              ما وارثان اضطراب تاریخ هستیم
2731
اره عزیزم دردی که ادم تو خودش بریزه ادمو افسرده میکنه... ولی من انگار زیادی تو مرحله انکار موندم.. ا ...

🫀🫀🫀

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

اوج چت من با اسمشو نبرم   ده دقیقه پیشه آخر روزا پاک می کردم:)

اصل:( شهرزاد _ 15 سالمه:::::::)   خانوم دکتر آینده تونم   >^>^>^>^>^>^>^>>^>^>^>^>^>^>^>^                     >: زندگی مثل کافئین تلخه چون گرفته شده:/ مثل کافئین وقتی ریشم رو بگیرن تلخی و انتقامی درست می کنم که = روزی هزار بار آرزوی مرگ کنن :___________:     _راز خوشبختی چیه؟.... +بحث نکردن با احمق ها....  _فکر نمی کنم اینطور باشه .... +بله حق با شماست^  :::)) :________________:  برنده ها روی کارشون تمرکز می کنن:/ #$$$$بازنده ها روی برنده ها)) به جای کنار زدن اشکات اونی رو که باعث اشکات می شه کنار بزن%&
2740

خوووشبخت بشی عشقم خیلی زوج دوس داشتنی ای هستین😍😍😍

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
اره تا اینکه سال۹۳ اینا گوشی های اندوید اومد ولی هیچی لذت اون اس ام اس بازی ها رو نداشت😅 مرسی عزی ...

تاریخا رو اشتباه میگیااا 

سال ۹۰ گوشی اندروید فراوون بود 

یعنی منی ک از همه جا مونده بودم سال ۹۲ خریدم 

وگرنه به شدت فراوون بود از سال ۹۰ 

😄😄😄😄 آخی 

اوزگل یعنی چی ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
😹مثل اینکه گندش درومده واسه پربازدید شدن چت فیک میسازن چقدر متوهم

😂😂😂

2706