2752
2734

پارسال تولد بچم گل سر ست لباسش رو یادم رفت بیارم خونمون و پرسیدم مادرجون شما ندیدی چون اونجا تولد گرفته بودم براش گفت نه اصلا و چند روز بعد دیدم رو موهای نوه دختریشه که چیزی نگفتم باز دیشب یه دونه از گل سر های خوشگل دخترم که یه بار بیشتر به موهاش نزده بودم دست ساز و گرون بود چندماه بود گمش کرده بودم و آخرین بار تو ماشین پدرشوهرم رو موهای دخترم دیده بودم باز رو موهای دختر خواهر شوهرم دیدم که اینجوری شدم  خب حداقل میتونن بیان به من بدن چرا میرن به اونا میدن؟از نظر مالی هم احتیاجی ندارناااااا ولی مفت خورن به هر چیزی.منم دیگه به موهای بچم فعلا چیزی نمیبندم چون اکثر اوقات در میاره باید دنبالش باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تو هم دخترشی چرا میگی نوه دختری

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
2731

چون اونو بیشتر دوست دارن میبینن خوشگله میگن فرقی نداره که اون هزار تا داره لذار یکیشو بدبم دختر عمش 

پولشم که مال داییشه و احتمالا میگن حلاله و فلان 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

اها پدرشوهرته

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .

مامانم اینطور بود.میداد   به خواهرزادم...حتی   کیف و اسباب بازی های بچه هامو.‌‌‌‌...حتی   لوازم   نقاشیشون  رو که   جا میموند.   میگفت  نمیدونم  کجاست،،، ولی   بعدها   دست  خواهرزادم    میدیدم.   با   خواهرم  هماهنگ  بود  لو نمیداد😪

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
چون اونو بیشتر دوست دارن میبینن خوشگله میگن فرقی نداره که اون هزار تا داره لذار یکیشو بدبم دختر عمش& ...

حتی شده لباس بچم هم تن بچه اونا دیدم بعد جالب اینجاس انگار خواهر شوهرم نمیدونه و مادرشوهرم مثلا میگه واسه شما خریدم 

چهارتا گل سر بخر هدیه بده به بچه جلو مادر شوهرت 

بگو دیدم از گل سرای دخترم خوشت اومده دلم خواسته برات بخرم شاید خجالت کشیدن

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2706