2733
2734
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 189279 بازدید | 696 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا نداریش؟خیلی عاشقونه بود ک

عزیزم بالاتر لینک تاپیک دلیل جداییمونو گذاشتم..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ما سال 91 باهم دوست شدیم،دنیا مجازی وجود نداشت😅 من ۱۵ سالم بود همسرم ۱۷ سالش بود دوست شدیم😑😅😂 ...

اخی 😂🤦‍♀️

منم یه زمانی اینجوریا داشتم ❤ خوشبخت باشین همیشه 😍

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
عزیزم رفتم خوندم تاپیکتو  ایشالا ک یروز برمیگرده و از ته دل شاد میشی ❤️

فداتبشم مرسی گلم دعا کن اگه برگشت تهش ازدواج بشه وگرنه اون راضی بود تا اخر عمر دوست بمونیم....

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
من اونجا نظمو گفتم عزیزم الهی برات خیر  و مصلحت پیش بیاد جوری غرق خوشبختی بشی و دورت پر از شادی ...

مرسی که اینقدر خانوم و مهربونی.. ممنونم از دعای خیرت عزیزم ❤

من واقعا بچه بودم..

خیلیا اینجا قضاوتم کردن و تو چالشای ناشناس دلمو شکستن بخاطر اون اشتباهم.. کاش میشد برگشت عقب و جبران کرد گذشته رو.. 

اخی 😂🤦‍♀️ منم یه زمانی اینجوریا داشتم ❤ خوشبخت باشین همیشه 😍

اره تا اینکه سال۹۳ اینا گوشی های اندوید اومد

ولی هیچی لذت اون اس ام اس بازی ها رو نداشت😅

مرسی عزیزم همچنین😘

❤Che khobe ke daramet

اولین پیامک ما دقیقا14سال پیش بود.نامزدم بهم یه گوشی سونی اریکسون داد.اون موقع ساده بود هی یادش بخیر.

اولین پیامش این بود کاش الان پیشت بودم و یه گاز از اون ل......میگرفتم. نفهمیدم منظورش لپ بود یا لب😂پرسیدم گفت لپت😆

الان باز براش تعریف کردم خندش گرفت.

فوت شدن؟

ن عزیزم خدانکنه.. دوست بودیم جدا شدیم

چیشد ازدواج‌کردید

ماجراش طولانیه ولی هم دانشگاهیم بود پدرامونم همکار بودن 🥴

یه مدتم پیشش کارآموزی بودم 

بعدها سنتی وارد عمل شد مادرش و ماعم از خداخواسته 

ازدواج کردیم دیگه 😂

2706