2733
2734
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 189230 بازدید | 696 پست
اون پسره بهش گفته بود.. عزیزم نمیتونم به این سوالت جواب بدم ببخش ❤

منظورم این بود ازاینکه تا چه حدی بوده رو پسره از کجا متوجه شد گلم ،پس اون نامرد سیرتا پیازو گفته

حتما قسمت نبوده ان شاالله عاشق یکی میشی که بدجوری عاشقته

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
منظورم این بود ازاینکه تا چه حدی بوده رو پسره از کجا متوجه شد گلم ،پس اون نامرد سیرتا پیازو گفته حت ...

اره خودش گفته.. ممنونم ازت عزیز دلم..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صفحه ۵ این تاپیکم گفتم‌گلم لینک

مگه شما متاهل نیستی، تو تایپیکات گفتی که متاهلی پس چطور میخوای به عشقت برسی؟ 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
عاره عزیزم چرا ک نه... منم مث خودت روانشناسی خوندم تنها چیزی ک از این رشته ب درد روزای سختم خورد ا ...

اره عزیزم دردی که ادم تو خودش بریزه ادمو افسرده میکنه... ولی من انگار زیادی تو مرحله انکار موندم.. اصلا نمبتونم بپذیرم ک رفته..

باشه فداتشم سعی میکنم اروم کنم خودمو ❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
مگه شما متاهل نیستی، تو تایپیکات گفتی که متاهلی پس چطور میخوای به عشقت برسی؟ 

ن گلم من کجا گفتم متاهلم؟

ن گلم من کجا گفتم متاهلم؟

ببخشید اشتباه برداشت کردم،

تایپیک چهل سالگی، و شب عروسی و خنده های مصنوعی 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
ببخشید اشتباه برداشت کردم،  تایپیک چهل سالگی، و شب عروسی و خنده های مصنوعی

نه عزیزم اونارو نوشتم.. ینی اون بلاها سرم میاد.. 😞

خدانکنه اینجوری نگو

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

شرمنده،اشتباه متوجه شده بودم، دوباره خنگ شدم  دعا میکنم به عشقت برسی عزیزم

مربوط به شب اون روزیه که اومده بود خواستگاریم، احساساتی شدم اینا رو بعد مدتها خوندم چقدر شبیه حرفهاش ...

چقدر زیبا نوشته ‌‌..❤❤❤❤❤❤همسر چند سالشه و شما چند؟

اهدای عضو.....اهدای زندگی ❤
مربوط به شب اون روزیه که اومده بود خواستگاریم، احساساتی شدم اینا رو بعد مدتها خوندم چقدر شبیه حرفهاش ...

بنده خدا همه زورشو زده گوشیش سالمه¿¿¿¿¿

اللهم عجل الولیک الفرج....
2706