2737
2739
عنوان

خانما دارم دق میکنم زیبایی سینه کردم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16018 بازدید | 225 پست
بابا ایشون رفته بزرگ کرده که!من اصلا مخالف عملی نیستم که جهت سلامتی باشه.ولی زیبایی بحثش جداس

نخیر کوچیک کرده گلم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
کی بهش فحش داد!!!!! گفتن اینجا مرد هست عکس اندامش را نذاره همین 

چرا ببین هی گفتن خاک تو سرت

کامتتا رو نگا کن

من عکسو ندیدم.نمیدونم چطوریه.اما تو اینستا فراوون عکس سینه لخت هس.مردا هم نگا میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا مامان من میگا سوتینمحکم ببست تا سینه هات بالا و خوش فرم شه😐

باز من تو خونه اصلا نمیبندم اذیت میشم

بیشتر از 12 ساعت نبند خطرناکه

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
2742

این میمی چیست ک زن و مرد دیوانه ی اوست😐

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
اسی چند سالته؟؟؟ منم خیلی دارم رنج میکشم اصلا دیگه دکمه مانتوهام بسته نمیشن سر کار میرم مقنعه بلل ...

نه هیچ عوارضی نداره خیلی هم خوبه اگه شرایطشو داری عمل کن من عمل کردم راصیم

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
عزیزم زمانی که ما داعم اینجا بود مردی نبود حتما تازگیا مد شده بیان منم زود برداشتم و ممه اش و لاش چی ...

اسی جان دیگه نمیزاری من ندیدم 

اینقدر گفتن قشنکه خیلی کنجکاوم ببینم 

منم نوبت عمل دارم میخوام بزرگشون کنم ۲۵ سالمه هر کار کردم بزرگ نشدن

این صفحه متعلق به من 
2740
اسی چند سالته؟؟؟ منم خیلی دارم رنج میکشم اصلا دیگه دکمه مانتوهام بسته نمیشن سر کار میرم مقنعه بلل ...

منم همینجورم مقنعه بلند می پوشم مانتو هم همش جلو باز می پوشم اونا که باید دکمه ببندم خیلی بد بسته میشه🤦🏻‍♀️😐

اون جواب اعمال صالحش بوده حتما خوشبحالش،

وای ن. ۶۵ خیلی کوچیکه واقعا من خودم همش ازاین میترسم ک الان سایزم ۶۰ بعد شیردهی اگه بخوادکوچیک شه چه خاکی ب سر کنم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706