2752
2734
عنوان

خانما دارم دق میکنم زیبایی سینه کردم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16053 بازدید | 225 پست
چرا ببین هی گفتن خاک تو سرت کامتتا رو نگا کن من عکسو ندیدم.نمیدونم چطوریه.اما تو اینستا فراوون عکس ...

عزیزم منم عکس را ندیدم اینم ندیدم که بگن خاک توسرت ولی گفتن هم نباید میگفتن باید مودبانه تذکر میدادن 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی میشه در مورد لیپوماتیکم بگی لطفا؟؟؟ درد داشت یا کوفتگی؟

فقط کوفتگی و کبودی خیلیا درد دارن منم با این تصور رفتم ودی من درد نداشوم شاید بخاطر این بود که لیپوم زیاد نبود 

خداجونم،مرسی که هستی
2731
🤣🤣🤣🤣

همه طرفدارشن😂

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
والا من فقط تو حموم در میارم  عادت ندارم  اصلا

نه واقعا بیشتر از 12 ساعت نباید ببندی

خدا نکرده باعث سرطان سینه میشه 

ساعات کمتری بزن مخصوصا موقع خواب دربیار

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
فقط کوفتگی و کبودی خیلیا درد دارن منم با این تصور رفتم ودی من درد نداشوم شاید بخاطر این بود که لیپوم ...

میشه دوباره عکس بزاربن منم توفکرعملم

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
فقط کوفتگی و کبودی خیلیا درد دارن منم با این تصور رفتم ودی من درد نداشوم شاید بخاطر این بود که لیپوم ...

خوشبحالت ولی،فقط ازین به بعد مراعات کن که خوش هیکل بمونی،به باسنت دست نزدی؟

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
وای ن. ۶۵ خیلی کوچیکه واقعا من خودم همش ازاین میترسم ک الان سایزم ۶۰ بعد شیردهی اگه بخوادکوچیک شه چه ...

نترس چون مال تو کوچیکه صددرصد هم بزرگ میشه هم شل و ول😣

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
اسی خیلی بزرگتر از ۸۰ بود انگار.ینی سوتین ۸۰ کامل میپوشونه؟

اره امروز تست کردم ۸۰ اسفنجی پوشیدم اندازه بود از این کشیام پوشیدم ۸۰ کاپشو پوشوند ولی نتونستم ببندم بخیم درد گرفت

خداجونم،مرسی که هستی

اینایی که میگن عکس بزارین خب بابا بنده خدا یکبار گذاشت معذب شد نمیخواد بزاره برین اینستا و گوگل سرچ کنین ماموپلاستی هزارتا عکس براتون میاره!!!چرا گیر دادین به این بیچاره

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
صددرصد کم میکنی من تازه از روز چهارم پنجم ورمم شروع شد فقط اون گن بالاتنه رو محکم ببند و هر موقع احس ...

الان از فنر اخریش بستم ولی حس میکنم هی ورمش زیاد میشه زیربغلمم ورمش زیاده فقط کاش ورم باشه تحمل میکنم 

خداجونم،مرسی که هستی
اره امروز تست کردم ۸۰ اسفنجی پوشیدم اندازه بود از این کشیام پوشیدم ۸۰ کاپشو پوشوند ولی نتونستم ببندم ...

اگه عکس میدادی لایکم کن

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
عزیزم زمانی که ما داعم اینجا بود مردی نبود حتما تازگیا مد شده بیان منم زود برداشتم و ممه اش و لاش چی ...

عزیز من ناراحت نشو شما اختیار خودتو داری ،کسی هم میخواد لطف کنه بهتره اول لحن بیانشو درست کنه بعد نظر بذاره ...من خواهرم میخواست همین عملای شکم و سینه رو انجام بده حقیقتش ما خیلی نگران بودیم چون شنیدیم احتمال مرگ هم هست بخاطر همین منصرفش کردیم ...اونم خیلی از اندازه سینه هاش و گردن درد میناله..الان عذاب وجدان گرفتم چرا نذاشتیم اینکارو بکنه!!!

همیشه سعی کنید :چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در آدم ها ببیند...قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد...ذهنی که بدیها را فراموش کند ...و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد.