2733
2734
عنوان

خانما دارم دق میکنم زیبایی سینه کردم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16052 بازدید | 225 پست
تو اینستا کلی عکس سینه لخت هس واسه دکترای زیبایی که گذاشتن درک نمیکنم چرا به این بدبخت انقدر فحش د ...

کی بهش فحش داد!!!!! گفتن اینجا مرد هست عکس اندامش را نذاره همین 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی بیا یه تاپیک بزن از لیپو بگو توروخدا چجوریه

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2731
هیچ کس از درد کسی خبر ندارهسینه بزرگ شدیدا گردن درد شونه درد میاره انقدر ادم اذیت میشه که میگه فوقش ...

بابا ایشون رفته بزرگ کرده که!من اصلا مخالف عملی نیستم که جهت سلامتی باشه.ولی زیبایی بحثش جداس

تاریخچه زندگیم در یک کلمه((هعی...))
خاک تو سرت کنن چرا عکس میزاری اینجا پر مرد بود خاکک واقعا

عزیزم زمانی که ما داعم اینجا بود مردی نبود حتما تازگیا مد شده بیان منم زود برداشتم و ممه اش و لاش چی داره که حالا خاک تو سر من شه 

خداجونم،مرسی که هستی
چرا بخیه خورده عزیزم ولی تا امروز اذیت  نشدم

خدا روشکر... لیپوماتیک همونه که از توی سوراخهایی که ایجاد میکنن چربی رو میکشن؟؟

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔