2737
2739
عنوان

بدترین حرفی که از نی نی سایتیا شنیدین چی بود، 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 5710 بازدید | 482 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😂میشع قمه ی منو بدی؟:/ ظاهرا قمه لازم شدیم :/

عزیزم تو مرام ما نیست که رو یه جوجه قمه بکشیم  

اگه زیادی حرف زد زیر پامون لهش میکنیم قمه لازم نیست😂😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌

یه جا از مشکلم گفتم یکی گفت اینا عواقب کودک همسریه

واقعا نمیدونم با کدوم عقلی این حرفو زد، من 24 سالم بود ازدواج کردم، دقیق یادم نیست چی بود موضوع ولی اون حرفی که زد یادمه، بعضیا فقط رو هوا یه حرفی میپرونن میترسن اگه حرف نزنن انگ لال بودن بهشون بچسبه 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2742
عزیزم تو مرام ما نیست که رو یه جوجه قمه بکشیم     اگه زیادی حرف زد زیر پامون لهش میکنیم ق ...

واو کمرم شکست😂😂😂😝

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
واو کمرم شکست😂😂😂😝

😂😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2740
خدا شفا بده...🙄

خب شما با عرض معذرت نباید با یه خانم متشخص شوخی کنی . در ضمن اونا پسر نیستن که هر چی بهمون تیکه بندازن ناراحت و یا ... نشن.

من یه پسرم. کارم شاد کردن دل  و خنداندن آدماست.💖💖 برام دعا کنین در این مسیر موفق بشم . 
خب شما با عرض معذرت نباید با یه خانم متشخص شوخی کنی . در ضمن اونا پسر نیستن که هر چی بهمون تیکه بندا ...

افرین داداش با همین فرمون بری جلو مخشو زدی😉

تو دیگع تکلیفت معلومه همجنس خودتو میفروشی من حرفی ندارم دیگه🤣🤣🤣

عاشقی کار بیکاران بود عاقلان را با بیکاران چه کار👌👌
2706