2137
2106

خواهرم از دیروز دستش اینطوری شده 

اول مثل یک خال بود تعجب کردیم چون یکدفعه ای اومد و قبلا اصلا نبود  ! اما بعدش تغییر رنگ داد !!!

از قهوه ای شد خاکستری ! از خاکستری شد سبز لجنی !!  و بعد از سبز لجنی بی رنگ شد و پخش شد 😭

خیلی می ترسم بردمش دکتر ولی دکتر گفت معلوم نیست چیه ؟

کسی میدونه چیه ؟

امروز هم از اخرین تغییر رنگش تبدیل شد به رنگ سبز ! انگار با ماژیک سبز رنگش کردن

( خواهرم هم به جایی نخورده که بگیم کبودیه و درد نداره ) خواهرم ۷ سالشه😢

حتما جایی خورده 

خودش یادش نیست بچست دیگه 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
الان این رنگی شده😢

این ماژیکه که 

سرکار گذاشتی ؟

هیچ‌مشکل پوستی نمیتونه انقدر رنگش شبیه ماژیک سبز باشه 😅انقدم‌منظم‌دایره ای 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝
2050
حتما جایی خورده  خودش یادش نیست بچست دیگه

نه دیروز هیچ جا نرفته و تو خونه بود و اگه به جایی می خورد کبود میشد و حتما درد میکرد ولی وقتی فشارش میدم هیچ دردی نداده

کبودی هم کا تغییر رنگ نمیده 

آره شبیه ماژیکه، کبودی که سبز نمیشه 

اونم این سبز 

به خدا ماژیک نیست دارم راست'میگم مشکل که ندارم وقت خودم رو الکی هدر بدم 

چرا عزیزم میتونه غیر از اینی که شما میگی هم باشه 

خال‌های سبز که در اصطلاح تخصصی “کلرودرما” نامیده می‌شوند می‎‌توانند مادرزادی باشند یا در سال‌های بعد از تولد ظاهر بشوند.  هنوز دقیقا مشخص نیست که ریشه اصلی خال‌های سبز ژنتیکی است یا نه، اما در جمعیت آسیایی بیشتر دیده می‌شود و همچنین زنان خال‌های بیشتری نسبت به مردان دارند. خال‌های سبز در قسمت‌های زیادی از بدن دیده می‌شوند اما بیشتر در سر و گردن، دست‌ها و پاها هستند.

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2051