2733
2734
دخترم دو سال و نیمشه اصلا دختر لجباز و ترسویی نبود دو هفته پیش سرما خورد از اون به بعد اخلاقش عوض شده هر لباسی که از سر بخوام بپوشم اونقد میترسه گریه میکنه که خودم میترسم نمیدونم فکر میکنه خفه میشه سر شستن هم همین طور ،تو حموم یه گوشه می ایسته که مبادا سرشو بشوری از دوش واب ریختن رو سرش متنفر شده ،نمیدونم چه کار کنم ؟😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دوتا دخترام موقع سر شستن میترسیدن! که بهشون میگفتم اولا چشاشونو باز بزارن وقتی هم میخواستم آب بگیرم ازشون کسب اجازه میکردم یعنی میپرسیدم آماده ای آب بریزم روی سرت هر وقت آماده میشدن آب میریختم که الان خداروشکر دیگه مشکل حل شده
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
واقعا نمیدونم این لباس پوشیدنه خیلی رو مخمه ،اصلا نمیداره هیچی تنش کنم الان از دیروز یه بلوز تنشه ،هر چقدر هم بهش میگم هیچی نیست میپوشم تن خودم عروسکش بدتر لج میکنه شدیدتر گریه میکنه
2738
منم پسرم چن باری از حموم میبردم حموم گریه میکرد جدیدا ....امروز بردمش گذاشتم حیواناتشم بیاره سرشو با اونا گرم کردم گفتم اونارم حموم کن سرشونو بشور...بعد دیگه اصلا گریه نکرد
نفسهای من 👧🧒
سلام این سن 2 سال و نیم، خیلی سن حساسی هست. معمولا از این سن به بعد یه سری کارهای بچه ها مثل لجبازی و مخالفت و ... شروع میشه. به نظر من که طبیعیه، چون دختر خودم هم از همین سن شروع به ترسیدن از شستن صورت کرد. باید خیلی نرم باهاش رفتار کنین. مثلا شستن سر رو با بازی همراه کنین
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
س دوستم دختر منم ی مدت اینجوری بود میخاستم لباسشو عوض کنم ضعف میکرد از گریه . دکتر بردمش گفتم شاید واقعا سرش درد میگیره ولی دکتر گفت چیزیش نیست و فقط ترسیده . خلاصه با بازی و طی چند روز بهش گفتم خودت لباساتو عوض کن . البته لباسای گشاد و کشی بهش میدادم که کوچکترین تماسی به سرش نداشته باشه . تا کم کم خودش فهمید ترس نداره و مشکلش حل شد . فقط باید بهش زمان بدی و اصلا مجبورش نکنی.
2706