2752
2734
عنوان

دورهمی رفقا دت دت آی لایک دت 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻👀

| مشاهده متن کامل بحث + 343122 بازدید | 85215 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوش اومدی 

تا حالا اینقدر صفحه ندیدم تو نی نی سایت .... التماس دعا دارم ...چرا من هیچوقت اول پر بازدید نمیرسم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

اینجه کوجاس؟😂

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
نمیدونم خیلی نسبت بهشون استرس دارم و هی می ترسم ی چی شه گند بخوره توش😐😂 عه جدیی؟ نه والا😂😐 م ...

نه باو نتررس

اره  وسایل ازمایش و ازمایش ایا داره 

عااا 

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
اینجه کوجاس؟😂

خونه پدر پسر شجاع    

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
نه بابا دنبالم نمیگرده 😂🤦‍♀️ من بچه نیستم ک

مادرته اصن امکان نداره دنبالت نگرده😐

کسی ک این خریتو کنه هنوز بچست

بعدشم

از کی بیرونی؟

"گر بشکند یک من، زاده شود منِ دیگری"
زیرته پاشو

ها اینه؟ اعع نددم حتمااا

زیاد دستت نگیر برا چشمت ضرره

2706