2733
2739
عنوان

حقایقی در مورد کاپ قاعدگی + تجربه شخصی

| مشاهده متن کامل بحث + 247134 بازدید | 816 پست
پس دکتر زنان مخالف ایودی هم هست؟  و مصرف نادرست با رد کردن محصول فرق داره شما قرص هم نادرست م ...

بله دستگاه هم ما براافردا خاص که نمیتونن قرص و کاندوم مصرف کنم میگیم.ولی شما تو همین سایت دقت کنید چقد بچه ۱۴ یا ۱۵ ساله داریم! 

هر چیزی که وارد واژن بشه شرایط خاص در افراد داره.

واقعا کاپ رو من توصیه نمیکنم چون چند تا عمل جراحی تو بیمارستان دیدم که عمل سختی هم هست.واقعا کاپ مدت محدود اونم نهایت دوساعت در شرایط ضروری.نه اینکه مدام جای نوار استفاده بشه.

بله دستگاه هم ما براافردا خاص که نمیتونن قرص و کاندوم مصرف کنم میگیم.ولی شما تو همین سایت دقت کنید چ ...

ببخشید من متوجه نمیشم ربط کاپ به بچه ۱۴ ۱۵ ساله چیه

و اینکه عمل جراحی هایی که دیدید برای گیر کردن کاپ بوده؟

😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله تامپون رو‌نمیشه مدت زیاد استفاده کرد و عملا تامپون همون نوار بهداشتی هست 

میدونم ممنونم ک وقت گذاشتین 

من مجردم بخاطر هایمن استفاده نکردم 

برا آینده ام می‌خواستم بدونم

کار خوبیه چون بعضی مشکل پیدا میکنن قرار نیست همه مشکل داشته باشن 

تاالان مشکلی نبوده شکر خدا.ولی تو ی ساختمون بودن رو تجربه این نداشتم.انشاالله مشکلی پیش نمیاد تا بچه هام کمی بزرگتر بشن.چون الان واقعا اذیتن.

2742
راستی قیمتش چقدر شد؟ 

لونت بین پونصد و پنجاه  تا ششصد هست 

دیوا فعلا در بازار ایران نیست

ملونا چهارصد 

بقیه رو نمیدونم ولی تا جایی که دیده ام از سیصد بیشتره

😁
بله دستگاه هم ما براافردا خاص که نمیتونن قرص و کاندوم مصرف کنم میگیم.ولی شما تو همین سایت دقت کنید چ ...

عمل برای گیر کردن کاپ ؟

ولی کاپ فیکس میشه و جایی هم نمیتونه بره نهایتا   

بچه ی 14 15 ساله هم قطعا اطلاعاتش کافیه در مورد هایمن و .... و خریداش زیر نظر خانواده خواهد بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
ببخشید من متوجه نمیشم ربط کاپ به بچه ۱۴ ۱۵ ساله چیه و اینکه عمل جراحی هایی که دیدید برای گیر کردن ک ...

عمل جراحی دوتا مورد دختر ۱۵ ساله و ۱۶ ساله بودن.گذاشتن و رفتن خوشگذرونی کاپ بالا کشیده و نتونستن در بیارن.

ربطش اینه این سایت پره بچش و کنجکاو که برن انجام بدن.

قبلا هم ی تاپیک بود که ی دختر ۱۵ ساله درخواست دوستی دادن و گفتن کاپ گرفته و نحوه استفاده رو نمیدونه! 

یک مورد هم حساسیت بوده که کلا دهانه رحم زخم شده بود باز هم جراحی شدن .

2738
عمل برای گیر کردن کاپ ؟ ولی کاپ فیکس میشه و جایی هم نمیتونه بره نهایتا     بچه ی 14 15 ...

پس استفاده کنید .موفق باشید .من فقط نظر و پیشنهادمو گفتم .تو بازار چیزهای دیگه هم هست پس باید استفاده کنیم!

ممنونم اوپرای عزیزم   

منم 4 ساله استفاده میکنم و به شدت راضیم و همش میگم کاش زودتر میگرفتم

مخصوصا برای منی که سرکارم و هی باید در رفت و امد باشم دیگه استرس کثیفی لباس و ... رو ندارم

بخش زباله و آلودگی هم که جای خود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عمل برای گیر کردن کاپ ؟ ولی کاپ فیکس میشه و جایی هم نمیتونه بره نهایتا     بچه ی 14 15 ...

من الان متوجه شده ام 

منظور ایشون این هست که بچه ۱۵ ساله بره ششصد تومن بده کاپ و استفاده کنه و هایمن آسیب ببینه ؟

راستش به نظرم سناریوی بعیدی هست

و خب اگه ما تجربیات غیرجنسی و بهداشتی مون رو اینجا نگیم کجا بگیم ؟

😁

دوستان فقط نظرمو گفتم به هر حال خودتون صلاحتون رو بهتر میدونید.روزتون خوش 

ریپ نکنید جواب نمیدم.برید و تحقیق کنید دلیل نمیشه چند نفر چون راضی هستن میتونه چیز خوبی باشه

عمل جراحی دوتا مورد دختر ۱۵ ساله و ۱۶ ساله بودن.گذاشتن و رفتن خوشگذرونی کاپ بالا کشیده و نتونستن در ...

نظر شما متین هست 

منم اگر سوال میپرسم برای اینه که برام گنگ نباشه

ممکنه بگید خوشگذرونی که باعث میشه کاپ بالا بکشه چیه

و راستش من متوجه نمیشم الان خود کاپ بده یا اینکه اینجا بیان بشه برای ۱۵ ساله ها بده

😁
پس استفاده کنید .موفق باشید .من فقط نظر و پیشنهادمو گفتم .تو بازار چیزهای دیگه هم هست پس باید استفاد ...

عذر میخوام ولی توجیهتون برای من اصلا قانع کننده نبود 

چون من با دو تا پزشک زنان هم مشورت کردم و نظرشون برخلاف نظر شما بود

در هر صورت موفق باشین   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من الان متوجه شده ام  منظور ایشون این هست که بچه ۱۵ ساله بره ششصد تومن بده کاپ و استفاده کنه و ...

یعنی اون بچه ی 15 اله که در مورد کاپ اطلاعات داره در مورد هایمن نداره ؟!

دقیق

بارها تاپیک زده شده

و نظرات ضد و نقض گفته شده

شما هم نظر شخصیت رو گفتی اوپرا جانم

دیگه هر کسی با عقل و منطق خودش پیش میره و تصمیم میگیره 

چه بسا نظرات ما هم کمک کننده باشه

تبریک

1
5
10
15
20