2410
2553
عنوان

حقایقی در مورد کاپ قاعدگی + تجربه شخصی

241805 بازدید | 816 پست

سلام

خوبید؟ خوشید ؟سلامتید؟

مدتی هست که میخواستم در مورد کاپ براتون بنویسم و تجربه شخصی ام رو بگم. در روز چند تا تاپیک میبینیم که خانمها در این مورد پرسیده اند و پاسخها در دو طیف عمده هست : بعضی کاربرها استفاده کرده اند و بشدت راضی اند یا اصلا کاپ از نزدیک ندیده اند و معتقد هستند چندش هست و عفونت میاره.

این محصول همون جوری که از اسمش پیداست برای دوران پریود خانمها طراحی شده و علیرغم اینکه جدیدا خیلی مد شده محصول جدید نیست و ده سالی هست توی بازاره.

در موردش اینا رو میتونم بگم:

مشخصات:

جنسش از سیلیکون پزشکی هست و انعطاف پذیره و حساسیت زا نیست.

غالبا در دو سایز بزرگ و کوچیک هست که تفاوت این دو سایز حدود پنج میلیمتر در قطر دهانه و حدود ده میلی لیتر در حجم هست.

هر دو سایز برای تمام افراد قابل استفاده است ولی سایز بزرگ برای کسانی که خونریزی زیادتر و شدیدتری دارند مناسبه

مزیت ها

خودش بی دلیل بیرون نمیاد و نمیره هم بالا گیر کنه

تمیزتر از پد بهداشتی هست

دیگه لازم نیست نگران پس دادن و کثیف شدن لباس باشیم

بدن اصلا بو نمیگیره

شستن خیلی راحتی داره

محیط زیست کثیف نمیشه

موقع جاگذاری و دراوردن دست ادم کثیف نمیشه

اقتصادی هست

مثل پد نیست که از روی لباس معلوم بشه

مثل تامپون خطر شوک نداره

معایب احتمالی

توی بازار تا نخرید یا کسی نخره نمیتونین بطور عادی توی قفسه ها ببینین و طبعا پرو هم نداره

قیمتش به نظر زیاد میرسه

توی انتخاب سایز آدم کمی گیج میشه

طریق استفاده اش اول به نظر سخت میاد ولی بسیار راحت هست

اوایل موقع در آوردن آدم کمی مضطرب میشه

دخترخانمها در ایران بهتره استفاده نکنن

اگر بهداشت رو رعایت نکنید مثل همه وسیله های بهداشتی احتمال عفونت هست

تبلیغات منفی از طرف کسانی که مصرف کننده نیستند زیاده و ادم میترسه

ضدعفونی کردن اول و اخر دوره برای خیلی ها سخته

شایعاتی هست که باعث تغییر سایز واژن میشه در حالی که سیلیکون فرم واژن رو میگیره

تجربه شخصی ام

من برند دیواکاپ دارم که از لونت کمی نرم تر هست

به راحتی استفاده میکنم و هر بار تعجب میکنم که واقعا لباسم کثیف نمیشه

یه لیوان در بسته داره که اول و پایان دوره با اب دو دقیقه میذارم توی ماکروفر و به راحتی ضد عفونی میشه

توی محل کار و بیرون راحتم و نگران نیستم که لباسم کثیف بشه

انقده راحته که اواخر دوره گاهی یادم میره برم خالی کنم

اصلا حس بدی وقتی توی بدن هست اصلا حس نمیشه

صحنه آلودگی روی پد رو نمیبینم و بدنم همیشه تمیزه

شبها راحت میخوابم و استرس ندارم

خلاصه که از خریدم بسیار راضی هستم

به هر حال علم همیشه در راستای راحتی انسان پیشرفت میکنه و همیشه مقاومت در برابر تغییر وجود داره، اوایلی که پد بهداشتی یکبار مصرف اومده بود خیلی خانمها میگفتند که کثیفه و چندشه و ... ولی الان اکثریت استفاده میکنند و راضی هستند. کاپ هم همینه و دیر یا زود بسیار فراگیر تر از این خواهد شد و خوبه تجربه هامون رو بدون سوگیری با هم در میان بذاریم.

من بعد از سه سال استفاده از این محصول راضی هستم و استفاده اش برام راحته و دعاگوی مخترع این محصول هستم.

😁

سلام اوپرا جون خوبی؟چه خوب که این تاپیک رو زدی

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

خب اگه پرِ پر بشه و خالی‌ش نکنیم، سرریز نمی‌کنه؟

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم اوپرای عزیز خیلی خوب بود

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2720

من خواستم بخرم،اینقدر اینجا گفتن نههههه عفونت میگیری میمیری،پشیمون شدم دیگه😐😐🤕

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
من خواستم بخرم،اینقدر اینجا گفتن نههههه عفونت میگیری میمیری،پشیمون شدم دیگه😐😐🤕

به نظر من اکثر عفونت هایی که ما خانما میگیریم زیادم هست یه دوره خوبیم باز میاد سراغمون پد بهداشتیه 

2714

،❣️❣️مرسی

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
به نظر من اکثر عفونت هایی که ما خانما میگیریم زیادم هست یه دوره خوبیم باز میاد سراغمون پد بهداشتیه&n ...

دقیقا منم با پد بهداشتی خیلی مشکل دارم

عزیزم دختر خانوما بخاطر هایمن که کلا نمیتونن استفاده کنن!

دلیل اینکه گفتی بهتره استفاده نکنن چیه!؟

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░

مرسی منم همیشه سوال داشتم در موردش ولی کسی جواب درست و حسابی نمیداد.همه اه اه و پیف پیف میکنن میگن خیلی چندشه قابل تحمل نیست در صورتیکه اصلا استفاده نکردن

نظرشون در مورد تامپونم همینه ولی من تامپون استفاده میکنم و بسیار راضی هستم حالا میخوام کاپ بگیرم.اکثرا کسایی ک نظر منفی میدن تا حالا کاپ و تامپون استفاده نکردن

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2706