2733
2734
عنوان

حقایقی در مورد کاپ قاعدگی + تجربه شخصی

| مشاهده متن کامل بحث + 245523 بازدید | 816 پست
پس چرااا من دل  درد میگیرم بعدددش

منم دفعه اولمه که استفاده میکنم دل دردم ایندفعه خیلی شدیه

البته فکر میکنم بلد نیستم کاپ رو در بیارم من ساقشو میگیرم و میکشم بیرون احساس میکنم رحمم رو مکش میکنه واس همین درد دارم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

اپرا جون میشه بیای کمکم پست بالایی رو نوشتم بخون

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من وقتی داخلشه دل درد دارم  تازه یکم هم نشتی دارم

مثل من ایندفعه ک کاپ استفاده میکنم خیلی درد دارم میترسم ب شوهرم بگم نوار واسم بخره بهم میگه پس چرا اینو خریدی

2731
مثل من ایندفعه ک کاپ استفاده میکنم خیلی درد دارم میترسم ب شوهرم بگم نوار واسم بخره بهم میگه پس چرا ا ...

خخخخخ دقیقا منم مث خودت گیر کردم 

چون اولش ک میخاستم بخرم کلیییی تعریفش کردم 

سلام خانوما من چند ماه که از کاپ استفاده میکنم گاهی نشتی میده ،گاهی هم خوب و عالیه شماها قلق خاصی ...

سلام

خیلی کم پیش میاد حس کنم بد جا رفته 

و میرم درست میکنم 

خیلی وقته لک نشده لباسم 

😁