2737
2734
عنوان

حقایقی در مورد کاپ قاعدگی + تجربه شخصی

| مشاهده متن کامل بحث + 245471 بازدید | 816 پست

تاپیک خوبی ه👌🏻

البته خودم استفاده نکردم ولی یه مزیت خیلی بزرگ که داره ‌

بحث حفظ محیط زیست  و وارد نشدن پدهای الوده به محیط- احتمالا فکرشو نمیکنین و  شاید باورتون نشه ولی من در مناطقی که زباله ها درست دفع نمیشن دیدم که گاوها در حال جویدن نوار بهداشتی بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندین بار سرچ کردم فکر میکنم درست گذاشتم،هر دو سایز رو هم گرفتم ولی باز حس بدی داشتم.زیادی بزرگ بودن ...

ببین سایز بزرگ برای کساییه ک زایمان طبیعی داشتن.اگه زایمان نکردی باید سایز کوچیک میگرفتی

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
هر چیزی ک وارد واژن بشه دکتر زنان مخالف هست مگر در شرایط خاص برای افراد خاص.مثلا همین کاپ مورد داشتی ...

پس دکتر زنان مخالف ایودی هم هست؟ 

و مصرف نادرست با رد کردن محصول فرق داره

شما قرص هم نادرست مصرف کنید کارایی نداره

ولی نمیگیم قرص بده

😁
2731
ببین سایز بزرگ برای کساییه ک زایمان طبیعی داشتن.اگه زایمان نکردی باید سایز کوچیک میگرفتی

زایمان کردم ولی سزارین.سایز کوچیکشم هم مناسب نبود برام.ناراحت شدم چون دو تا از دوستام که استفاده میکنن هیچ مشکلی ندارن و کاااملا راضین.

ممنون اوپرا جون بابت تاپیکت❤

خیلی بهم کمک کرد😁

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
ببخشید میتونم من یه سوال از شما بپرسم ؟  من فشار خون دارم و میخام از قرص جلوگیری استفاده کنم . ...

عزیزم‌افرادی ک فشار خون بالا دارند ما توصیه میکنیم دستگاه یا کاندوم استفاده کنن.

اما تغذیتون رو کنترول کنید و قرصی که میتونم بگم اذیتتون نمیکنه یاسمین هست.ولی در کنار قرص حتما غذاتون کنترول بشه

2740

من مدتی هست که پیج لونت دارم ولی خب هنوز تهیه نکردم

الان شما گفتید دایو برند بهتری هست

البته لونت قیمت بالایی داره

میشه لطفا تفاوت هاشون بگید

من دوست دارم‌کاپ تهیه کنم ولی خب شک دارم

من مدتی هست که پیج لونت دارم ولی خب هنوز تهیه نکردم الان شما گفتید دایو برند بهتری هست البته لونت ...

هر دو خوب هستند

این لونت سایز دو و دیوا کاپ سایز یک هست 

دیوا نرم تره و لونت کمی سفت تر 

😁
2706