2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی خیلیا گفتن 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
2731
از مادرت بپرس

دهنت سرویس این چ جوابیه😂🤣👍🏻

کاربر جدید نیستم!!کاربری هستم که از سال۱۴۰۰ هفت بار تعلیق شده!!لینک چالشم اگ دوباره تعلیق شدم پیام بدید :https://abzarek.ir/service-p/msg/1839849خدایا بهترینم عاشقتم....مرسی بابت همه چیز عشق ابدی قلبم💚🌱نفسم میشه لطفا برای خواسته هام یه صلوات بفرستی؟ممنون دورتبگردم❤️💫در کاراته درجه خیلی بالایی دارم..ولی بعد دیدن زندگینامه استاد بزرگ و الگوی همیشگی ما رزمی کارا ( استاد بروس لی) تصمیم گرفتم پیرو راه ایشون...یعنی سبک جیت کان دو "JKD" باشم...امیدوارم شما هم ب این سبک روی بیارین...«ضربان قلب من JKD و استادم»💜☔نگین استاد خیلی وقته فوت شده...ایشون همیشه زندس برای ما رزمی کارا...ناراحتم ک سی جوَم آسمونی شده💔ولی خوشحالم ک از اون بالا هر روز منو میبینه و تمریناتمو💜برنامه نویس(کدر) وبسایت هستم..۸زبانه‌م(انگلیسی.ایتالیایی.فارسی.ترکی.المانی.روسی.عربی.اسپانیایی)سوالی در مورد این زبانها داشتین درخدمتم...سنسی در کاراته هستم...و همون‌طور ک امضامو خوندین پیرو استادم شدم و جیت کاندو را دارم یاد میگیرم..من فقط ۱۶سالم هست:)
2740

ولی منم با کامنت اول موافقم اینجا هیچکس تجربه نداشته...(از نوع کراش و دوسپسر و این حرفا)

کاربر جدید نیستم!!کاربری هستم که از سال۱۴۰۰ هفت بار تعلیق شده!!لینک چالشم اگ دوباره تعلیق شدم پیام بدید :https://abzarek.ir/service-p/msg/1839849خدایا بهترینم عاشقتم....مرسی بابت همه چیز عشق ابدی قلبم💚🌱نفسم میشه لطفا برای خواسته هام یه صلوات بفرستی؟ممنون دورتبگردم❤️💫در کاراته درجه خیلی بالایی دارم..ولی بعد دیدن زندگینامه استاد بزرگ و الگوی همیشگی ما رزمی کارا ( استاد بروس لی) تصمیم گرفتم پیرو راه ایشون...یعنی سبک جیت کان دو "JKD" باشم...امیدوارم شما هم ب این سبک روی بیارین...«ضربان قلب من JKD و استادم»💜☔نگین استاد خیلی وقته فوت شده...ایشون همیشه زندس برای ما رزمی کارا...ناراحتم ک سی جوَم آسمونی شده💔ولی خوشحالم ک از اون بالا هر روز منو میبینه و تمریناتمو💜برنامه نویس(کدر) وبسایت هستم..۸زبانه‌م(انگلیسی.ایتالیایی.فارسی.ترکی.المانی.روسی.عربی.اسپانیایی)سوالی در مورد این زبانها داشتین درخدمتم...سنسی در کاراته هستم...و همون‌طور ک امضامو خوندین پیرو استادم شدم و جیت کاندو را دارم یاد میگیرم..من فقط ۱۶سالم هست:)

عجب

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من
2706