2137
2217
نمیتونم نگهش دارم‌پدرشم چون ازدواج کرده نمیبره خونه خودش میگه میبرم خونه مادرم‌حمایتش میکنم ولی من ا ...

خب تو ک نمیتونستی چرا حضانتش گرفتی از همون اول میبایس فکرش کنی خودت بد تربیت کردی 

دخت قشقایی🤍

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
بخاطر پول زندگی بچت خراب میکنی واقعا چ مادرایی هستین 

مهم پول نیست برام‌به اندازه کافی دارم فقط میخواستم تن و بدن اون برای مهریه بلرزه که اصلا مهم نیس براش 

2050
مهم پول نیست برام‌به اندازه کافی دارم فقط میخواستم تن و بدن اون برای مهریه بلرزه که اصلا مهم نیس برا ...

عزیزم من تاپیکاتو دیدم بخاطر شوهرت ک با پول نگهش میداری از بچت نگذر گنا داره 

دخت قشقایی🤍
این چه طرز صحبت کردنه شما چی میدونی از زندگی من که اینطوری قضاوت میکنی 

قضاوت میکنم؟؟!!!!

نه والا فقط نظرمو در موردتون صادقانه گفتم

باز هم تکرار میکنم خیلی یزیدی بخدا

🖤تنها مرگ است که دروغ نمیگوید🖤
اونوقت رو چه حسابی نظرتون اینه 

هیچی خانم بیخیال من عذر میخوام

شما با توجه به تاپیکایی که زدید و پستایی که میذارید قطعا گلی هستید از گلهای بهشت

🖤تنها مرگ است که دروغ نمیگوید🖤

عزیز بی پرده میگم شما تکلیفت با خودت مشخص نیست ،میدونی مادر بودن یعنی چی ،یعتی ایثار و از خود گذشتگی یعتی عشق مطلق،تو برای اون بچه حکم خدا رو داری میفهمی یعنی چی ؟؟؟مگه میشه خدا بندش و ول کنه به خاطر خطاهاش ؟نه ،،،من فکر میکنم خودتون به چتد جلسه تراپی نیاز دارین چون هیچ وقت نفهوم عشق و دلبستگی رو درک نکردین ،رو خودت بیشتر کار کن گلم ،طلب خیر فراوان 🌹

🎵maybe we could be a symphony 🎵
1718