2726
اون بی عرضه نیست  شما حق پدر مادری رو بجا نیاوردین

هرچی خواسته در اختیارش بوده الان  پرو شدع به خودشم گفتم میبرمت بهزیستی سه روز ادم‌میشه باز یادش میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم كارتون اشتباهه بهتره خودسر تصميم نگيري تاپيك ها رو خوندم فهميدم ازدواج سومتونه و اين سومي ه ...

نمیتونم مشاور بدرد نمیخوره خیلی رفتم همشون میگن من اتیشم تنده باید رو رفتارم دقت کنم 

نمیتونم بذارم پیش مادربزرگش اونوقت باباش بااون زنه عشق و حال کنه خودش باید مسئولیت قبول کنه

آخه به تو چه که باباش عشق حال میکنه 

یه جوری طلب کاری که انگار اون زندگیتو خراب کرده و بهت خیانت کرده 

حرف زدن با تو مثل کوبیدن میخ تو سنگه 

به فکر آینده پسر بیچاره ات باش با این مادر بی فکرش

من حاضرم کل زندگیمو فدای یه تار موی دخترم کنم حتی جونمو بدم اما اون شاد باشه و بخنده 

2728
هرچی خواسته در اختیارش بوده الان  پرو شدع به خودشم گفتم میبرمت بهزیستی سه روز ادم‌میشه باز یادش ...

همین ک همه چی زیر دستش بوده بدبختش کرده

نحویه تربیتتو درست کن اگ سوادشو داری بشین و مطالعه کن و با تجربه پیش برو

تهدید ن محدودش کن هم از دوستاش هم موبایلش و سعی کن تنها نباشه همه کارا و رفتاراش زیر نظرت باشه بلوغ زود رس مشکل خیلی از نوجونیاس ولی با مطالعه و مشاوره و تحت نظر گرفتن درست میشه 

همین ک همه چی زیر دستش بوده بدبختش کرده نحویه تربیتتو درست کن اگ سوادشو داری بشین و مطالعه کن ...

خیلی کاراش زیر نظرمه نمیذارم با دخترم تنها باشه دائم چک میکنم نمیدونم چرااینکاراشو میکنه

آخه به تو چه که باباش عشق حال میکنه  یه جوری طلب کاری که انگار اون زندگیتو خراب کرده و بهت خیا ...

چرا به من‌ربط ندارهمن ادمش کردم تحملش کردم خودشو هیکلشو ریختشو حالا بره بایکی دیگه عشق و حال کنه الان که جداب شده برا یکی دیگه باشه سهم من چی لااقل خیالم ازین راحته الان اس و پاسه پول نداره هیچی ولی ازین میسوزم که زود خودشو میتونه جمع کنه به این فکر میکنم میسوزم فکر اینکه برازنه عروسی بگیره زندگی درست کنه عصبیم میکنع

خیلی کاراش زیر نظرمه نمیذارم با دخترم تنها باشه دائم چک میکنم نمیدونم چرااینکاراشو میکنه

میدونی بخاطر کم کاری خودته 

هر مشاوره ایم ک بری مقصری عزیزم 

موظفی درستش کنی

تاپیکاتونو خوندم

بخدا قصد توهین ندارم

ولی خانم شما مشکل روانی حاد دارید 

کار شما از مشاور گذشته.... رسما باید بستری بشید واقعا

زندگیتو قمار کردی... شوهر سابقتو قمار کردی... شرفتو قمار کردی... آبروتو قمار کردی... وجدانتو قمار کردی... بچتو هم داری قمار میکنی؟!!!!!!!

کارما بدجور خفتت کرده خانم

خدا به دادت برسه فقط

🖤تنها مرگ است که دروغ نمیگوید🖤
چرا به من‌ربط ندارهمن ادمش کردم تحملش کردم خودشو هیکلشو ریختشو حالا بره بایکی دیگه عشق و حال کنه الا ...

نمی دونم چی بگم والا 

این همه بدی چطور جا شده تو یه آدم عجیبه واقعا

شما دلت سیاه شده و نمی تونی خوشی بقیه رو ببینی دست خودتم نیست مشکلات گذشته به خصوص کودکیت باعث این شده 

بازم میگم برو پیش مشاوره و روانشناس و به حرفاشون گوش کن تا یکم حالت خوب شه و درمان شی

میدونی بخاطر کم کاری خودته  هر مشاوره ایم ک بری مقصری عزیزم  موظفی درستش کنی

از اول چک میکردم کاری نکنه میذاشتم باخواهرش تنها باشه دائم چک میکردم شوهرم همش میگفت خیلی گیر میدی به بچه دائم ازش کار میکشم کل کارای خونه رو میکنن ولی الان بزرگ شده حرفای گنده تر از دهنش میزنه برگشته میگه تو بابامو فراری دادی

نمی دونم چی بگم والا  این همه بدی چطور جا شده تو یه آدم عجیبه واقعا شما دلت سیاه شده و نمی تو ...

من‌گذشته مشکلی نداشتم خیلی زندگی عالی داشتم دلمم‌سیاه نشده نمیتونم ببینم کسی که من ادمش کردم بده پیش کس دیگه

2706