1874
2106
چکار کنم از شوهرمم نمیتونم بگذرم اروم میره

نمیدونم والا خودت صلاح کار خودت بهتر میدونی 

آیهان و آیمان عزیزم پسرای گلم عاشقتونم❤️❤️❤️من تورکم و به تورک بودنم افتخار میکنم💜💜💜از قدیم گفتن دنیا اگر عدالت داشت...مرد هم بکارت داشت👍....۳ سال کاربر خاموش بودم تا بالاخره عضو شدم دوبارم تعلیق شدم این کاربری سوممه 😂😂 دقیقا ۱۰ روز قبل از عروسیم فهمیدم که باردارم ولی هیچ وقت به سقط کردنش فکر نکردم چون هدیه ای از طرف خدا بود.........خدایا شکرت بابت وجود پسرای گلم🙏🙏

بهزیستی قبولش نمیکنه میدن به پدرش اونم اختیارش رو داره که بذاره خونه مادرش یا خودش نگه داره و حضانت از شما سلب میشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چرا حضانت دست منه الان چرا بدن پدرش

وقتی نخوای بچه رو نگه داری میدن به پدرش دیگه بچه که پدر داره بهزیستی نگه نمیداره مگه اینکه پدرش نخواد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
نه جدااز اینا میخوام بذارم‌بهزیستی حال پدرش گرفته بشه

وقتی پدر مادر داره،بهزیستی قبول نمیکنه

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
2149

من تاپیکاتو خوندم ،ذخیره کردم همیشه میام نگاه میکنم ببینم تاپیک زدی یا نه ، وقتی میخونم بغض گلومو میگیره هم درکت میکنم هم دلم میخاد خفه ات کنم بنظرم تو خیلییی پشیمون شدی الان قدر همسر اولت رو فهمیدی حالا که از دستش دادی ولی دیگه کاریه که شده الان دیگه رهاش کن فکر کن وجود نداره بخاطرآرامش خودت 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
نمیتونم یه حسی نمی ذاره 

تو، توی اون زندگی جاموندی برا همینم نمیتونی انرژیت رو برای بچه ها وهمسرت بزاری پسرت خیلییی گناه داره الان تو سن حساسیه دوران بلوغشه بزار آرامش داشته باشه پسرمنم الان ۱۷سالشه کاملا با این دوران آشنام بهش محبت کن به خودت جذبش کن اگه رفتارت رو درست نکنی بزرگتر بشه مشکلاتت بیشتر میشه خدایی نکرده میره دنبال مواد وکارهای خلاف بفکر دختر وپسرت باش تو در مقابلشون مسئولی 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2050