2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترمیم نکن روی کنکورت متمرکز شو  من برگرده عقب انجام نمیدم

شما حتی تراز کنکورت در حد رتبه ۱ هم بشه (۱۲۰۰۰) چون ۵۰ درصد بیشتر تاثیر نداره ترازت میشه (۶۰۰۰) یعنی حدود رتبه ۲۰ هزار

بازم میگی ترمیم نکن؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2728
شما حتی تراز کنکورت در حد رتبه ۱ هم بشه (۱۲۰۰۰) چون ۵۰ درصد بیشتر تاثیر نداره ترازت میشه (۶۰۰۰) یعنی ...

اگه معدلمو بیست کنم جدا از کنکور امکان قبولی توی مامایی دولتی هست گلم؟

هیچکدومش به تنهایی نمیشه عزیزم

اونم دقیقا ب همین منواله

معدل هم بیست بشه در نهایت تراز ۶۰۰۰ میده

شما برای مامایی دولتی باید ترازت به ۸۵۰۰/۹۰۰۰ برسه

ک یعنی باید تو کنکور تراز ۶۰۰۰ هزار کسب کنید که ۵۰ درصدش بشه ۳۰۰۰ و با تراز معدل جمع بشه

2738
شما حتی تراز کنکورت در حد رتبه ۱ هم بشه (۱۲۰۰۰) چون ۵۰ درصد بیشتر تاثیر نداره ترازت میشه (۶۰۰۰) یعنی ...

ماها زمان خودمون کردیم و فهمیدیم اگه بنا ب ترمیم معدل باشه باید حتی اون درس های بیست هم ترمیم کرد یه بیس. مطابق امتخان نهایی ۱۴۰۳ گرفت من مثلا بیست زیاد داشتم یه ۱۵داشتم با یه نه ترمیم کردم دیدم با اونی که نمره هاش با کن یکیه ولی اون ۱۴۰۲دیپلم گرفته من ۹۹ترازش خیلی بالا تره فهمیدم اصلا ب درد نمیخوره 

کنکور رو طوری کردن ک فقط ب نفع اونایی ک دوازدهمین و پشت کنکوری نیستن حالا صلاح میدونین

پارسال ک میگفتن معدل اصلا تغییر نمیکنه نمره تغییر می‌کنه ک بالا تر گفتم اگه میخوای ترمیم کنی باید. همش رو ترمیم کنی 

ماها زمان خودمون کردیم و فهمیدیم اگه بنا ب ترمیم معدل باشه باید حتی اون درس های بیست هم ترمیم کرد یه ...

بهرحال چیزیه که پیش اومده و مسیریه که باید برن

درسته که نفع فارغ‌التحصیل ها نیست ، اما راهی هم ندارن

چون هر قدر هم تلاش کنن برای کنکور ، اگ تاثیر معدل نباشه به درد نمیخوره و زحمتاشون زیر سوال میره

2706