2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چه ربطی دارن به هم😐

همزن هم میزنه گوشتکوب برقی پوره میکنه

من همزن و جدا خریدم

تو گوشتکوب برقیم هم سری همزن داره ولی تاحالا استفاده نکردم میگن وسیله های برقی که چند کارن چون روی یک موتور کار میکنه ممکنه زود خراب شه

چه ربطی دارن به هم😐 همزن هم میزنه گوشتکوب برقی پوره میکنه من همزن و جدا خریدم تو گوشتکوب برقیم ه ...

اخه دوستم خریده میگه دیگه میخام کیک درست کنم از همزن گوشتکوبم استفاده میکنم اون یکی دیگه رو درنمیارم

خب دیگه الان اکثرا میخرن،، والا منم چون جهیزیه دارم میخرم گفتم ببینم کدومش به کارم میاد بیشتر

من هم گوشتکوب برقی چند کاره خریدم که یک جور غذاسازه خرد کن هم داره و هم همزن برقی جدا خریدم  .‌گوشتکوب همه کاره یک چیزی شبیه همزن‌داره ولی اون خیلی کارایی نداره . اگه اهل کیک درست کردنی همزن برقی جدا باید بخری . من که هنوز استفاده نکردم از همزن . ازخود گوشتکوب برقی هم استفاده نکردم فقط از اون ظرف خردکنی که داره استفاده کردم.

من هم گوشتکوب برقی چند کاره خریدم که یک جور غذاسازه خرد کن هم داره و هم همزن برقی جدا خریدم  .‌ ...

پس گوشتکوب نگیرم یه همزن و یه خردکن جدا بخرم بیشتر به کارم میاد

پس گوشتکوب نگیرم یه همزن و یه خردکن جدا بخرم بیشتر به کارم میاد

من این رو دارم هم خرد کن داره هم گوشت کوب . ولی اون همزنش استفاده نکردم ب نظرم ضعیفه. از خردکنش راضیم. میتونی گوشت کوب تک بخری و خرد کن جدا و همزن برقی . یا همین گوشت کوب چند کاره بخری و همزن برقی