2733
2734
لطفا اطلاعات غلط ندین ۵۰ درصد امسال تاثیر مستقیمه درصدات بالا هم باشه باز ترمیم خیلی مهوه

😂😂😂😂میدونم تاثیر داره من نصف زندگیم با کنکور گذشت خانم !

دارم میگم اگه بنا ب ترمیمه همه درس ها رو باید ترمیم کنین حتی نمره های بیست رو 

😂😂😂😂میدونم تاثیر داره من نصف زندگیم با کنکور گذشت خانم ! دارم میگم اگه بنا ب ترمیمه همه درس ها ...

نصف زندگیت؟

والا من نزدیک ۳۶ ۳۷ سالمه

خیلی مسایل کنکور و مدرسه در ارتباط بودم خودمم کنکور میخوام بدم

دروس ۲۰ هم نیازی نیس به ترمیم

دیگه ربطی به سال فارغ التحصیلی نداره از امسال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نصف زندگیت؟ والا من نزدیک ۳۶ ۳۷ سالمه خیلی مسایل کنکور و مدرسه در ارتباط بودم خودمم کنکور میخوام ب ...

خوب ب ربطی ندارع چندسالتونه من چهار سال کنکور دادم از همه چی هم باخبر بودم واسه همین گفتم طبق تجربه خودم ترمیم کردم اشتباهه ایشالله ک ربط نداشته باشه چون نفعی برای من نداره 

هیچکدومش به تنهایی نمیشه عزیزم اونم دقیقا ب همین منواله معدل هم بیست بشه در نهایت تراز ۶۰۰۰ میده ...

ببخشید با معدل ۱۵ چه درصدایی باید بیارم برای رشته مدیرت بازرگانی دانشگاه شبانه علامه طباطبایی از طریق رشته ریاضی؟ 

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
2731
ببخشید با معدل ۱۵ چه درصدایی باید بیارم برای رشته مدیرت بازرگانی دانشگاه شبانه علامه طباطبایی از طری ...

منطقه ۳ هستید؟

اگ آره تو هر ۳ تا درس درصد ۲۰ بگیرید اوکیه عزیزم

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
منطقه ۳ هستید؟ اگ آره تو هر ۳ تا درس درصد ۲۰ بگیرید اوکیه عزیزم

نه منطقه یک  

در این صورت چند درصد باید بیارم؟ببخشیدا ممنون ازت🥰🧡

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
نه منطقه یک     در این صورت چند درصد باید بیارم؟ببخشیدا ممنون ازت🥰🧡

خواهش میکنم عزیزم

هر درس ۵۰.

ولی ترمیم کنید درسهایی مثل ادبیات و ریاضی رو که ضریب بالا دارن و تاثیر مهم ک یکم راحت تر باشه کنکورتون

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
خواهش میکنم عزیزم هر درس ۵۰. ولی ترمیم کنید درسهایی مثل ادبیات و ریاضی رو که ضریب بالا دارن و تاثی ...

اهان ممنونم🥰💜درسته🥰🙏🏻