2737
2734

دو ماه پیش رفتیم یخچال دوقولو خریدیم بعد یک ونیم خودشونم رفتن خریدن همون برند و حتی مدل بالاتر ، اینم بگم که اصلا استفاده نداره و یخچال قبلیشون که تکیه همیشه خالیه😑 به امام حسین قسم حتی جا ندارن من موندم پیش خودش چی فکر کرده؟ یعنی دیوونه میشه میبینه ما یه چیزی میخریم

، قبلا تو تایپکام گفتم که هر چی میخریم میره میخره اولین بارش نیست ولی ایندفه واقعا تعجب کردم چون نه لازم داره نه جا داره ، به نظرتون بقیه وسایلامو چکار کنم ؟ دیگه نخرم؟🥲 خیلی رو مخه خیلی 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حرصشو در بیار بیشتر بخر و راه برو بخند خوش باش 

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘

به تو که ضرر نمیرسونه عزیز دلم ....تو نیازه خونت هست بخر ،کاری نداشته باش که جاری چیکار می‌کنه 

داره بخره ،مدل بالاتر بخره ،خودتو درگیر نکن که زندگیت جهنم میشه ،بی تفاوت باش

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2740
خیلی خوبه ک تو الگوشی از این جنبه نگاه کن

میخواستم از این نظر نگاه کنم ولی واقعا دیگه نمیتونم فکرشو بکن خونشون مثل ما میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخواستم از این نظر نگاه کنم ولی واقعا دیگه نمیتونم فکرشو بکن خونشون مثل ما میشه

بهتر اونجام احساس راحتی میکنی

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
بیخیال بزار بخره منم جاریم اینجوره اخرم میگه من حسودم و ازش تقلید میکنم😂🤣بزار خوش باشه

آره به خودش میگه من حسود نیستم ولی اگه دید چیزی خریدم دیوونه میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706