2752
2734
عنوان

روانی شدم از دستش

271 بازدید | 15 پست

یکی هست ک در مرحله آشنایی به نتیجه نرسیدیم و نتونستیم با خواسته های هم کنار بیاییم .

بعد ها پیام داد ک از شهر رفته و بعد یه مدتم گفت از استان رفته ،دندونپزشکه.

بعد یجوری رفتاراش سرد و مسخره بود اما من همچنان تبش رو داشتم اما دیگه داشتم بی خیال میشدم 

ک دوباره پیام داد در مورد گزینش استخدامی ازم راهنمایی خواست و هی سوال میپرسید ازم 

بنظرتون این چشههههه پدرسگ روانمو بهم ریخته

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیتونی فراموشش کنی چون یه کیس خوب برات محسوب میشه ولی با عرض معذرت از تمامی پزشکان/دندونپزشکان سایت عزیزم هرکیو دیدم با اینا رابطه داره میگفت رابطه سَمی هست 😒😒😒 خود منم تجربه اش رو داشتم 

بیخیال شو خدایی اینم معلومه دقیقا فازش جیه خودتو گول نزن 😒😒 

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

چون بهش پا ندادی توی نخه مردا به یکی نرسن هی توی فکرشن همین که برسن و خیالشون راحت شد ول میکنن دیگه 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

خوشم میاد متاهلی و طلاق نگرفتی با مردای دیگه آشنا میشی ولی اینجا چند نفر به یه پسر بچه گفته بودن عزیزم و جانم پشت سرشون حرف درآورده بودی خخخ

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .